Luksusowe wakacje z Planetescape

pe-450-x-150-ogolny

luxury-pool-clifftop-hideaway

Zbliżają się wakacje – czas, gdy wszyscy chcemy zapomnieć o codziennych kłopotach. Ale podstawą wakacji, w trakcie których nie będzie się trzeba martwić o nic, jest dobry wybór firmy, która je zorganizuje. Planetescape oferuje luksusowe wakacje w najdalszych i najbardziej egzotycznych zakątkach świata. Gwarantujemy, że wymarzone tygodnie będą przebiegać bez przeszkód.

Nasz pomysł na podróże

Czym wyróżniamy się wśród innych? Nasza dewiza jest prosta: oferujemy podróże, które są szyte na miarę. Nie wysyłamy ludzi tam, gdzie wyjeżdżają wszyscy. Rozumiemy, że wakacje to inwestycja. Ale nikt nie chce inwestować w produkt, który wszyscy dostają taki sam. Dlatego dla Planetescape słowo- klucz to personalizacja.

Inaczej niż pozostałe biura podróży, my oferujemy nasze usługi w pełni spersonalizowane. Nie wysyłamy naszych klientów do miejsc, w których są tłumy. Zamiast tego proponujemy indywidualne, krojona na miarę wyjazdy w różnych kategoriach – od podróży poślubnych po intensywne wyjazdy sportowe – które dostarczają emocji, jakich nie może przeżyć w tej formie nikt inny. W ten sposób doceniamy i szanujemy inwestycje naszych klientów. Co więcej, wszystkie miejsca, do których oferujemy podróże to lokacje, które odwiedzaliśmy sami. Kameralne hotele, indywidualni przewodnicy i wyselekcjonowane, sprawdzone rzeczy, które można robić na miejscu – to wszystko.

Co oferujemy?

Planetescape to dostosowane do potrzeb klienta podróże do najbardziej uroczych zakątków Ziemi. Oferujemy m.in. podróże poślubne, safari, podróże skoncentrowane na sportach wodnych, kulturze i historii, wyjazdy dla dzieci oraz wyjazdy o charakterze premium – tam gdzie liczy się luksus bez żadnych ograniczeń.

Gdzie można z nami wyjechać?

Planetescape oferuje wyselekcjonowane destynacje w Azji, Pacyfiku, Afryce, w obu Amerykach. Od Filipin przez Wietnam, Malediwy, Tanzanię, Zanzbiar po kraje Ameryki Południowej – jesteśmy wszędzie tam, gdzie można wypocząć w unikalny i niezwykły sposób. Nie ma dla nas ograniczeń, jeśli chodzi o kreatywne wykorzystywanie tych miejsc i krajów, które uznajemy za atrakcyjne.

Planetescape to luksusowe wakacje szyte na miarę. Dzięki nam można wypocząć w jedyny i niepowtarzalny sposób.

Luksusowe wakacje z Planetescape

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...