Home Artykuły Saunowanie nocną porą? – pomysł na niezapomnianą integrację firmową

Saunowanie nocną porą? – pomysł na niezapomnianą integrację firmową

5 min read

Szukasz oryginalnej atrakcji, która zacieśni więzi między pracownikami, a przy tym pozwoli im się zrelaksować? Nocne saunowanie to ciekawa propozycja firmowej integracji.

Afrykańskie bębny. Poligon. Kręcenie filmu. Drużynowe zawody sportowe… Wszystko to już było? Często trudno wymyślić kolejną interesującą propozycję na integrację firmową. Pamiętajmy, że chodzi nie tylko o dobrą zabawę, ale też i poprawę relacji między pracownikami oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników. Zdarza się, że event jest dla nich pierwszą okazją do poznania się na stopie pozazawodowej. Często zacieśnienie prywatnych więzi wpływa na poprawę atmosfery w miejscu pracy, przez co zmienia się nastawienie pracowników, wzrasta lojalność i poczucie przynależności do firmy, zmniejsza się też stres w pracy, a rośnie motywacja do działania.

Oryginalną propozycją na integrację firmową, która równocześnie niesie uczestnikom moc wrażeń i korzyści dla zdrowia, jest nocne saunowanie. Naturalne kąpiele saunowe dobroczynnie wpływają na organizm, to swoisty rytuał, podczas którego można prawdziwie wypocząć. Saunowanie pomaga zredukować nagromadzony stres i zmęczenie, dzięki czemu jest doskonałym pomysłem na wspólny relaks po całym dniu pracy czy też szkoleniach. A późna pora sesji w Łaźniach Rzymskich dodaje spotkaniom dreszczyku emocji.

„Nocne saunowanie to filozofia kąpieli, która niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla ciała i ducha. Żeby móc skorzystać w pełni z dobrodziejstw kąpieli saunowych,  powinny one odbywać się bez tekstyliów. Nocne saunowanie z szefem czy też współpracownikami może być dla niektórych krępujące, dlatego w naszym hotelu odbywają się one w specjalnych płótnach, dzięki którym ciało swobodnie oddycha i przyswaja olejki eteryczne, przy równoczesnym zachowaniu strefy intymności” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA i dodaje: „Nasze doświadczenie pokazuje, że zainteresowaniem firm cieszą się różne propozycje na integrację.  W naszym kompleksie od lat sprawdza się zabawa w poszukiwanie skarbu w zabytkowym parku, chodzenie po rozżarzonych węglach, czy słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce ® SPA”.

Nocne saunowanie to sposób na niekonwencjonalne spędzenie wieczoru, który skierowany jest zarówno do miłośników kąpieli saunowych, ale i osób, które wcześniej nie uczestniczyły w tego typu wydarzeniach.  W hotelu Manor House SPA dla wielbicieli filozofii wellness i gorących kąpieli wprowadzono niepowtarzalne weekendy z nocnym saunowaniem. W soboty począwszy od godziny 22.00 trwają w kompleksie Łaźni Rzymskich specjalne rytuały:  wmasowywanie olejku magnezowego w okolice karku i ramion, ziołowe kompresy w saunie parowej na czoło i stopy, cytrynowy peeling do ciała w łaźni parowej, ziołowe napary saunowe, lodowe gejzery o zapachu lasu w saunie fińskiej, aromatyczne kąpiele w jacuzzi, a do picia woda z owocami i soki ekologiczne. Można również korzystać z bezchlorowego basenu z ożywioną woadą Grandera. Wszystko to wprowadza uczestników ceremonii saunowych w nowy wymiar relaksu i odprężenia.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Artykuły

Sprawdź również

Europejska Karta Zdrowia – dlaczego warto ją wyrobić i co obejmuje?

Karta EKUZ zapewnia dostęp do opieki zdrowotnej w Europie wszystkim 27 państwom członkowsk…