Współpraca

Współpraca Redakcyjna

Osoby ambitne, o wyjątkowych zdolnościach posługiwania się językiem polskim, chętne do poszerzania horyzontów, zapraszamy do współpracy redakcyjnej z portalem VipTurystyka.pl. Gwarantujemy możliwość uzyskania referencji i zaświadczenia o odbyciu stażu na stanowisku “Redaktor Portalu – Stażysta”. Oferujemy pozafinansowy system motywacji, elastyczny czas pracy oraz dostęp do informacji związanych z przygotowywanymi projektami marketingowymi. Nie zwlekaj – Rozwijaj się Razem z Nami! Zapraszamy do kontaktu: kontakt@vipturystyka.pl (w tytule: “Redakcja”).

Współpraca Branżowa

Firmom, portalom zajmującym się działalnością w ramach turystyki biznesowej, turystyki ekskluzywnej możemy zaproponować współpracę na korzystnych warunkach. Przykładem naszego partnerstwa jest kooperacja z firmą Via Silesia i z portalem inTurs.net. Zapraszamy do kontaktu: kontakt@vipturystyka.pl (w tytule: “Współpraca”).

Patronaty Medialne

Portal VipTurystyka.pl jest zainteresowany obejmowaniem patronatu medialnego nad wydarzeniami, eventami, publikacjami związanymi z turystyką biznesową. Zapraszamy do kontaktu: kontakt@vipturystyka.pl (w tytule: “Patronat”).