Home Artykuły Luksusowe wakacje z Planetescape

Luksusowe wakacje z Planetescape

4 min read

Zbliżają się wakacje – czas, gdy wszyscy chcemy zapomnieć o codziennych kłopotach. Ale podstawą wakacji, w trakcie których nie będzie się trzeba martwić o nic, jest dobry wybór firmy, która je zorganizuje. Planetescape oferuje luksusowe wakacje w najdalszych i najbardziej egzotycznych zakątkach świata. Gwarantujemy, że wymarzone tygodnie będą przebiegać bez przeszkód.

Nasz pomysł na podróże

Czym wyróżniamy się wśród innych? Nasza dewiza jest prosta: oferujemy podróże, które są szyte na miarę. Nie wysyłamy ludzi tam, gdzie wyjeżdżają wszyscy. Rozumiemy, że wakacje to inwestycja. Ale nikt nie chce inwestować w produkt, który wszyscy dostają taki sam. Dlatego dla Planetescape słowo- klucz to personalizacja.

Inaczej niż pozostałe biura podróży, my oferujemy nasze usługi w pełni spersonalizowane. Nie wysyłamy naszych klientów do miejsc, w których są tłumy. Zamiast tego proponujemy indywidualne, krojona na miarę wyjazdy w różnych kategoriach – od podróży poślubnych po intensywne wyjazdy sportowe – które dostarczają emocji, jakich nie może przeżyć w tej formie nikt inny. W ten sposób doceniamy i szanujemy inwestycje naszych klientów. Co więcej, wszystkie miejsca, do których oferujemy podróże to lokacje, które odwiedzaliśmy sami. Kameralne hotele, indywidualni przewodnicy i wyselekcjonowane, sprawdzone rzeczy, które można robić na miejscu – to wszystko.

Co oferujemy?

Planetescape to dostosowane do potrzeb klienta podróże do najbardziej uroczych zakątków Ziemi. Oferujemy m.in. podróże poślubne, safari, podróże skoncentrowane na sportach wodnych, kulturze i historii, wyjazdy dla dzieci oraz wyjazdy o charakterze premium – tam gdzie liczy się luksus bez żadnych ograniczeń.

Gdzie można z nami wyjechać?

Planetescape oferuje wyselekcjonowane destynacje w Azji, Pacyfiku, Afryce, w obu Amerykach. Od Filipin przez Wietnam, Malediwy, Tanzanię, Zanzbiar po kraje Ameryki Południowej – jesteśmy wszędzie tam, gdzie można wypocząć w unikalny i niezwykły sposób. Nie ma dla nas ograniczeń, jeśli chodzi o kreatywne wykorzystywanie tych miejsc i krajów, które uznajemy za atrakcyjne.

Planetescape to luksusowe wakacje szyte na miarę. Dzięki nam można wypocząć w jedyny i niepowtarzalny sposób.

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Artykuły

Sprawdź również

Kampery: Podróżuj z pełnym komfortem i niezależnością

Kampery to bez wątpienia niezwykle wdzięczny środek transportu, doceniany przez osoby w ka…