Zaplecze konferencyjne dla klientów biznesowych

konferencja1

konferencja2conference room

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, właściciele obiektów gastronomicznych coraz bardziej rozbudowują swoją ofertę, tak aby jak najlepiej spełnić potrzeby wszystkich Gości. Organizacją bankietów oraz konferencji biznesowych zajmują się specjalnie wykwalifikowane w tym zakresie firmy, jak również hotele, czego przykładem jest BEST WESTERN Hotel Felix.

Zaplecze konferencyjne oraz gastronomiczne

Dla współczesnych klientów hotelowych, wygodne łóżko i dostęp do łazienki to zdecydowanie za mało. Oczekiwania Gości ulegają ciągłym zmianom, w efekcie czego obiekty publiczne mają stale podnoszoną poprzeczkę, co wymusza na nich konieczność dostosowania się do różnorodnych potrzeb. Dlatego dla klientów biznesowych, oprócz obecności łącza internetowego oraz sal konferencyjnych, ważne staje się także odpowiednie zaplecze gastronomiczne. To właśnie w restauracjach często zapadają kluczowe dla wielu firm decyzje i przedsięwzięcia, dlatego tak istotna jest atmosfera panująca we wnętrzu. BEST WESTERN Hotel Felix sprawdza się w tej roli znakomicie.

Lokalizacja

Wspomniany obiekt położony jest na warszawskiej Pradze. W jego ofercie znajdziemy gustownie urządzone pokoje, z dostępem do wszystkich udogodnień. Oprócz tego, hotel dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym, w skład którego wchodzą trzy duże oraz kompleksowo wyposażone sale konferencyjne oraz pięć mniejszych sal przeznaczonych do pracy warsztatowej.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja serwująca smaczne dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej, a także Lobby Bar oferujący pyszne, orzeźwiające napoje. Nie ulega zatem wątpliwości, że zaplecze konferencyjne oraz gastronomiczne w BEST WESTERN Hotel Felix jest idealnie dostosowane do potrzeb oraz wymagań Gości podróżujących po kraju w celach czysto biznesowych. Wysoka jakość świadczonych usług, komfortowe warunki noclegowe, estetyczny design oraz sympatyczny personel – wszystko to sprawia, że obiekt jest również idealnym miejscem do organizacji bankietów, spotkań integracyjnych, imprez okolicznościowych czy wesel.

Restauracja i Lobby Bar

W hotelowej restauracji znajdziemy szeroki wybór dań kuchni polskiej i międzynarodowej, która z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wybredne podniebienia. Na atrakcyjność tego miejsca dodatkowo wpływa wspaniała atmosfera oraz estetyczny wystrój. W menu restauracyjnym znajdziemy też coś dla smakoszy alkoholi. Na miejscu czeka na nas bogata oferta win, w których wyborze pomoże personel hotelowy.

Każdego dnia, między godziną 6.30 a 10.30 hotel serwuje śniadania w formie bufetu, gdzie Goście mogą kosztować wielu przysmaków, zarówno ciepłych, jak i zimnych dań czy napoi. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna oferta cateringu. Obiekt może przyjąć jednorazowo 110 gości, dlatego tak często organizowane są tu liczne imprezy integracyjne, okolicznościowe, bankiety czy wesela. Hotelowa restauracja czynna jest w godzinach od 14.00-22.00.

Ukoronowaniem bogatego zaplecza gastronomicznego jest Lobby Bar, otwarty w godzinach od 10.00-24.00 To miejsce szczególnie ulubione przez gości zmęczonych po całym dniu pracy. Doskonały klimat panujący we wnętrzu sprzyja kontynuacji rozmów służbowych czy po prostu odstresowaniu się od trosk dnia codziennego.

Wszystkich zainteresowanych pełną ofertą BEST WESTERN Hotel Felix zapraszamy do odwiedzenia strony www.bwfelix.pl, gdzie oprócz sprawdzenia cennika pokoi, można dokonać internetowej rezerwacji miejsc. A dla umilenia wolnego czasu, polecamy zajrzeć na hotelowego bloga – blog.bwfelix.pl, gdzie opisywane są nadchodzące wydarzenia biznesowe w stolicy.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

10 sposobów na organizację konferencji z sukcesem

10 sposobów na organizację konferencji z sukcesem

Każda konferencja definiowana jest jako zebranie grupy osób w celu omówienia określonych zagadnień. Współcześnie jednak konferencje to coś więcej niż tylko firmowe spotkania. Pełnią one niezwykle istotną rolę w kreowaniu...
Idealne Miejsce na Konferencję

Idealne Miejsce na Konferencję

Konferencje zazwyczaj kojarzą się z elitarnym spotkaniem najważniejszych przedstawicieli z danej dziedziny: politycznej, badawczej czy handlowej jak również z kilkugodzinnymi i częstymi wystąpieniami, bez żadnych dodatkowych atrakcji w czasie wolnym....
Rok z życia obiektów konferencyjnych

Rok z życia obiektów konferencyjnych

Rozpoczął się czas wakacyjny, okres słodkiego lenistwa i licznych wypraw – jednak nie dla każdego. Dla branży hotelarskiej okres letni jest czasem wzmożonej pracy, gdyż nadszedł tzw. „sezon”. A jak...