Wakacje z dzieckiem w gwiazdorskim stylu

malgorzata-kozuchowska-rozesmiana-369697-article

Jest jedną z najlepszych polskich aktorek, która pomimo upływającego czasu wygląda tak samo dobrze, jak 20 lat temu. Teraz spełnia się zawodowo i w zupełnie nowej, ale wyczekiwanej roli – matki. O kim mowa?

Jest jedną z najlepszych polskich aktorek, która pomimo upływającego czasu wygląda tak samo dobrze, jak 20 lat temu. Teraz spełnia się zawodowo i w zupełnie nowej, ale wyczekiwanej roli – matki. O kim mowa?

Małgorzata Kożuchowska od lat cieszy swoich fanów znakomitą grą aktorską.  Przyszła na świat 27 kwietnia 1971 roku w Warszawie, jako najstarsza córka. Dzieciństwo i młodość spędziła w Toruniu. W 1994 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie i rozpoczęła pracę aktorską. Najlepiej widzowie pamiętają ją z takich kultowych polskich produkcjach jak „Killer”, „Killer- ów 2-ówch”, czy „Zróbmy sobie wnuka”. Obecnie można ją zobaczyć w serialu „Druga szansa” na antenie telewizji TVN.

Jak Małgorzata Kożuchowska spędza wakacje?

Letnie miesiące Małgorzata Kożuchowska z w 2016 roku niestety musiała niemalże w całości poświęcić na pracę zawodową. Kręcone były bowiem nowe odcinki serialu „Druga szansa” z aktorką w roli głównej, dlatego pozostała na większą część wakacji w Warszawie. Jednak producentom serialu udało się wygospodarować trochę czasu na krótki urlop dla aktorów. Skorzystała z niego również Małgosia Kożuchowska. Gazeta Party informowała czytelników, że aktorka wyjechała na cudowne, rodzinne wakacje, które spędziła wraz z synem i mężem na jednej z greckich wysp.

Jak sama powiedziała, „było słonecznie i leniwie”, choć nie dla wszystkich. Dwuletni synek aktorki jest bardzo aktywny, wymaga uwagi i zwiększonego zainteresowania swoich rodziców.

To nie pierwsze wakacje z dzieckiem dla Małgorzaty Kożuchowskiej i jej męża Bartłomieja Wróblewskiego. Na pierwszy taki wyjazd para wybrała się ze swoim synem Janem do Hiszpanii. Aktorka wypowiadała się, że nie ma oporów przed zabieraniem małego dziecka na wakacje w tak dalekich kierunkach, ponieważ syn świetnie znosi podróże, zwłaszcza kiedy jego mama jest blisko niego. W tym samym roku Małgorzata Kożuchowska wypoczywała jeszcze z rodziną na Mazurach i nad polskim Bałtykiem. Rodzinno-przyjacielski wyjazd nad morze okazał się bardzo miłym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Z kolei pod koniec 2015 roku wybrali się z synem zimą w Alpy. Jako że nie zabrali ze sobą niani, musieli podzielić się opieką nad dzieckiem i szusować na nartach na zmianę.

We wcześniejszych latach, zanim Małgorzata Kożuchowska została mamą, lubiła wypoczywać aktywnie. Nie stroniła nawet od ekstremalnych przeżyć: w 2007 roku udała się na Filipiny, gdzie pływała w morzu z niebezpiecznymi barakudami.

W 2013 roku wybrała się do Kanady, gdzie odwiedziła małą, spokojną mieścinę Collingwood w Ontario. Mogła tam podziwiać przepiękne parki krajobrazowe i jeździć na rowerze nad malowniczą zatoką Nottawasaga.

Na wakacje Kożuchowska preferuje mało uczęszczane kierunku, gdzie może odetchnąć od swoich obowiązków zawodowych i wtopić się w tłum. Nie musi pozostawać wciąż pod ostrzałem obiektywów paparazzi.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...