Dlaczego internetowa mapa drogowa Polski jest lepsza od papierowego atlasu?

traffic_naviexpert

W dobie Internetu papierowe mapy i atlasy to już przeszłość. Istnieje wiele aplikacji, które można zainstalować na swoim smartfonie i cieszyć się wygodną podróżą. Współczesne technologie oraz bezustanne monitorowanie sytuacji na drogach, w połączeniu z informacjami od kierowców, zwiększają możliwości komfortowej, bezstresowej jazdy, a nierzadko pozwalają też uniknąć mandatów.

Internetowa mapa drogowa Polski – rzetelne informacje z wielu źródeł

Nie od dziś wiadomo, że w Internecie można znaleźć wszystko. Kto dostarczy lepszych wiadomości o sytuacji na drogach niż jej użytkownicy? Z tego względu wiele aplikacji bazuje na doniesieniach kierowców. Aby osiągnąć jak najwyższą skuteczność, mogą one korzystać z nasłuchu CB radia i monitoringu innych kanałów medialnych. W przypadku sytuacji na drogach istotne jest jednak, aby były to informacje zweryfikowane. Chociaż jedna błędna informacja lub jej brak może skutkować niepożądanymi opóźnieniami czy uzyskaniem mandatu. Nie jest rzadkością, gdy dla aplikacji dane sprawdzają moderatorzy, gwarantujący rzetelność i wiarygodność informacji. Zgodnie z ich ustaleniami aplikacja podaje, gdzie można natrafić na:

 • fotoradary,
 • kontrole drogowe,
 • niebezpieczne miejsca,
 • wypadki,
 • remonty,
 • zmianę organizacji ruchu.

Korzystając z drogowej mapy Polski, oszczędzasz czas

Internetowa mapa drogowa Polski pozwala zaoszczędzić czas, który w przypadku papierowego atlasu przeznaczaliśmy na planowanie trasy. W aplikacji wystarczy wpisać punkt, z jakiego wyjeżdżamy oraz cel podróży, by już po chwili otrzymać proponowane trasy. Zazwyczaj opcji jest kilka i można wybrać odpowiednią pod względem czasu podróży, rodzaju, jakości dróg itp. W aplikacji można również wyszukać:

 • punkty gastronomiczne,
 • miejsca noclegowe,
 • atrakcje turystyczne,
 • stacje benzynowe,
 • i wiele innych.

Dzięki zastosowaniu w mapie drogowej zaawansowanych algorytmów aplikacje są w stanie wytyczyć trasę przez obszary jak najmniej zakorkowane. Mapy są nieustannie aktualizowane, dzięki czemu aplikacja uwzględnia informacje o jakichkolwiek zmianach na wytyczonej trasie, zapewniając płynność i ograniczając do minimum niechciane przestoje.

Przetestuj za darmo!

Warto wypróbować taką aplikację i przekonać się, jak wygodnie i szybko pozwala podróżować mapa drogowa Polski. Funkcjonalną aplikację NaviExpert, bazującą na mapie drogowej traffic.naviexpert.pl, można bezpłatnie pobrać na smartfona i korzystać z niej przez tydzień bez dodatkowych opłat.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...