Aplikacja na androida przydatne w podróży

navigation-1048294_960_720

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy posiada praktycznie każdy. Kiedyś na zakup tego gadżetu mogli sobie pozwolić tylko nieliczni, a dzisiaj mają go nawet dzieci. Największą zaletą popularnych ostatnio smartfonów jest ich wielofunkcyjność. Prócz tradycyjnych zastosowań urządzenia te można wykorzystać również do ułatwienia sobie życia czy pracy. Wystarczy ściągnąć na telefon interesujące nas aplikacje, by później móc je wykorzystać do wykonywania codziennych zadań. A co najważniejsze – wszystko to całkowicie za darmo.

W tym miejscu postanowiliśmy opisać top aplikacje dedykowane miłośnikom podróży. Jak wiadomo, telefon może się przydać w każdej sytuacji. Przedstawiamy zatem 3 z nich:

Hotels Near Me

Doceniana szczególnie przez tych, którzy chcą ułatwić sobie proces poszukiwania noclegu. Dzięki tej aplikacji uzyskasz dostęp do bazy 60 tys. hoteli. Co najważniejsze, otrzymasz także wgląd do ocen i opinii gości poszczególnych miejsc, co z całą pewnością ułatwi Ci podjęcie ostatecznego wyboru. Aplikacja Hotels Near Me ułatwia znalezienie miejsca idealnego na nocleg także na długo przed samą podróżą.

MapsMe

Podróżując musimy liczyć się z tym, że czasem aby dotrzeć do konkretnego celu trzeba będzie się trochę natrudzić. Jeśli jesteś osobą nieśmiałą, która nie lubi zaczepiać obcych ludzi na ulicy i bombardować ich pytaniami w kaleczonym języku to aplikacja MapsMe jest właśnie dla Ciebie. Działa ona w trybie offline, dzięki czemu nie potrzebujesz dostępu do internetu. Wystarczy przed wyjazdem załadować interesującą Cię mapę i gotowe.

Foursquare

Przebywając w zupełnie nowym i nieznanym nam miejscu nie ma nic dziwnego w tym, że nie będziemy wiedzieć gdzie warto udać się na posiłek. W takiej sytuacji pomocna może okazać się aplikacja Foursquare. Dzięki niej uzyskasz dostęp do ogromnej, ciągle powiększanej bazy miejsc – barów i restauracji z opiniami ludzi, którzy mieli okazję je w przeszłości odwiedzić. Może nie zawsze musisz do końca sugerować się tego typu opiniami, jednak zawsze warto rzucić na nie okiem.

Zanim udasz się w jakąkolwiek podróż, prócz ściągnięcia przydatnych na wycieczce aplikacji, zadbaj również o ubezpieczenie dla swojego smartfona. Zakup iPhone insurance da Ci gwarancję, że w razie zajścia nieszczęśliwego zdarzenia, wskutek którego ucierpi Twój smartfon, Ty otrzymasz odpowiednio wysoką rekompensatę finansową z tytułu poniesionych strat.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...