SPA Karkonosze – Obiekty i Ośrodki SPA w Karkonoszach

Spa Karkonosze to podstrona SPA and Wellness obejmująca najlepsze, najbardziej prestiżowe ośrodki odnowy biologicznej położone w centralnej części Sudetów Zachodnich. Obiekty Spa Karkonosze koncentrują się na wywołaniu pozytywnych wrażeń u swoich klientów, stawiając tym samym na całkowity relaks. Luksusowe i ekskluzywne ośrodki Spa Karkonosze oferują takie zabiegi, jak: wszelkiego rodzaju masaże, rehabilitacja, kompleksowa pielęgnacja ciała (zabiegi na dłonie, ciało, twarz i stopy), a także medycyna estetyczna. Do najważniejszych miejscowości turystycznych Karkonoszy należą: Jelenia Góra, Karpacz, Kowary, Lubań, Piechowice, Szklarska Poręba i Świeradów Zdrój. Obiekty Spa Karkonosze mają na celu zregenerowanie sił, zarówno psychicznych jak i fizycznych, poprawę kondycji i zdrowia organizmu, a przede wszystkim zrelaksowanie się.

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Rezydencja Apollo

Rezydencja Apollo

Rezydencja Apollo położona jest malowniczo wśród stuletnich świerków i modrzewi, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie od centrum Karpacza dzieli ją jedyne 10 minut. Nieopodal naszej Rezydencji splatają się szlaki turystyczne wiodące do najpiękniejszych miejsc Karkonoszy.