Home Hotele Hotel Europa ****

Hotel Europa ****

5 min read

Starachowice do idealna lokalizacja do osób z praktycznie całego kraju. Położenie w centralnej części kraju sprawia, że dojazd do hotelu nie zajmuje więcej, niż 2 godziny. Dla gości została przygotowana specjalna oferta – mogą oni skorzystać z usług Centrum SPA oraz nowoczesnego basenu. Specjalnie wyznaczona przestrzeń biznesowa pozwala na organizację profesjonalnych bankietów firmowych oraz konferencji – Hotel Europa to idealne miejsce na taki przedsięwzięcia.

Położenie

Hotel Europa położony jest w północnej części województwa świętokrzyskiego – w Starachowicach. Malownicza okolica pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz zwiedzanie regionalnych atrakcji. W odległości ok. 25 kilometrów od hotelu rozciąga się główne pasmo Gór Świętokrzyskich, czyli Łysogóry. W okolicy znajduje się wiele urokliwych miejsc, które zachwycają turystów z całej Polski. Mowa oczywiście o znanych na cały kraj jaskiniach oraz Łysej Górze.

Apartamenty

Hotel posiada rozbudowaną ofertę, skierowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Kompleks hotelowy składa się z restauracji, basenu oraz centrum SPA. Wszystkie atrakcje są udostępnione gościom hotelowym, dzięki czemu mogą się oni w pełni zrelaksować i odpocząć od swoich obowiązków. Hotel posiada aż 154 pokoje dla gości, co przekłada się na ponad 350 miejsc noclegowych. Pokoje dostępne są w różnym standardzie, co pozwala na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Centrum SPA

Hotel Europa słynie z zabiegów SPA, które przeprowadzane są przez certyfikowanych specjalistów. Zabiegi dotyczą różnych partii ciała i wpływają pozytywnie na zdrowie oraz urodę klientów. Ośrodek wyposażony jest w najlepszy sprzęt, dzięki czemu centrum SPA cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów.

Basen, sauna, jacuzzi

Do dyspozycji gości hotelowych udostępnione zostały powyższe atrakcje, które pozwalają na aktywne oraz zróżnicowane spędzanie wolnego czasu. Basen hotelowy o wymiarach 15m x 6m jest w pełni wystarczający i pozwala na pomieszczeniu nawet do kilkunastu osób. Zastosowana szwajcarska metoda uzdatniania wody nie wymaga użycia chloru, dzięki czemu goście nie muszą się martwić o obecność tej substancji w hotelowym basenie. Godziny otwarcia: 8 – 22

Oferta biznesowa

Reprezentacyjny wystrój hotelu oraz jego wielkość pozwala na organizację bankietów oraz konferencji, dzięki czemu jest to miejsce idealne do spotkań biznesowych oraz firmowych. Hotel przygotował specjalną, biznesową ofertę – takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne i pozwala na przeżycie niesamowitych chwil. Hotel świętokrzyskie to miejsce często wybierane na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe.

 

Dane obiektu:

adres: ul. Radomska 76a
27-200 Starachowice
województwo: Świętokrzyskie
telefon: +48 41 276 78 00
www: www.europa-hotel.pl
Więcej podobnych
  • Hotel Jasek Premium***

    Lokalizacja: Wrocław, DolnośląskieHotel Jasek Premium*** to obiekt zlokalizowany w bardzo …
  • Hotel Tajty

    Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
  • Hotel Polanica Resort & Spa

    Lokalizacja: Polanica-Zdrój, Dolnośląskie Polanica-Zdrój to miejsce magiczne, które wysta…
Załąduj więcej z kategorii Hotele

Sprawdź również

Jak się płaci za drogi w Słowenii?

Słowenia zachwyca zarówno entuzjastów turystyki górskiej, jak i miłośników relaksu nad Adr…