Noclegi Poznań – Luksusowy i Ekskluzywny Wypoczynek

Poznań oferuje pobyt w luksusowych warunkach w wielu ekskluzywnych ośrodkach wypoczynkowych. Obiekty noclegowe Poznań obejmują m.in. hotele, dworki, obiekty konferencyjne, wille, apartamenty i ośrodki Spa. Stolica Wielkopolski przyciąga takimi atrakcjami jak: koziołki na wieży poznańskiego ratusza,, „Pierścień Rowerowy Dookoła Poznania”, Ostrów Tumski ze Śródką, gabinet figur woskowych, Browar Lech i wiele, wiele innych. Osoby podróżujące w celach zawodowych również nie będą zawiedzeni. Sale biznesowe, hotele SPA i apartamenty Poznań są doskonale przystosowane do najbardziej wymagających klientów biznesowych. Firmy zainteresowane imprezami integracyjnymi, motywacyjnymi, seminariami lub kursami powinni zajrzeć do naszej bazy noclegowej. Turystyka korporacyjna w Poznaniu gwarantuje budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Powrót do: Noclegi Wielkopolskie

Sprawdź: Obiekty Konferencyjne Poznań, Apartamenty Poznań

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

City Park Hotel & Residence

City Park Hotel & Residence

City Park Hotel & Residence jest prestiżowym obiektem noclegowym oferującym 88 przestronnych Apartamentów hotelowych z darmowym dostępem do szybkiego Internetu oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym na pobyty krótko- i długoterminowe.

Green Hotel****

Green Hotel****

GREEH HOTEL – zawsze, gdy odwiedzasz Poznań. Green Hotel usytuowany jest w Komornikach pod Poznaniem na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, przy trasie Poznań-Wrocław – oddalony tylko o dwa kilometry od zjazdu z autostrady A2 Warszawa – Berlin i dwanaście kilometrów od centrum miasta i Portu Lotniczego Ławica.

Hotel Astra

Hotel Astra

Tutaj słowo gościnność ma szczególne znaczenie. Doskonale przygotowana obsługa stworzy Państwu specyficzny klimat dobrej zabawy i wypoczynku.

Hotel Dorrian***

Hotel Dorrian***

Hotel Dorrian*** w Poznaniu położony w samym centrum miasta, otoczony zielenią parkową, położony jest zaledwie 500 metrów od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Naszą specjalnością jest organizacja bankietów i przyjęć okolicznościowych. Wykwalifikowany personel jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Pałac w Krześlicach – Hotel & Restauracja

Pałac w Krześlicach – Hotel & Restauracja

Jeden z najpiękniejszych zabytków romantycznej architektury neogotyckiej w Polsce. Położony 29 km od Poznania, pieczołowicie odrestaurowany i wyposażony w stylowe meble wraz z malowniczym parkiem i stawami doskonale oddaje klimat atmosfery pałacu z końca XIX wieku.

Pensjonat Feniks***

Pensjonat Feniks***

Zawsze jesteśmy gotowi do negocjacji cenowych.

Pensjonat stosuje atrakcyjny system udzielania zniżek oraz korzystnych warunków współpracy z grupami i klientami stałymi.

Rezydencja Hotel Solei****

Rezydencja Hotel Solei****

Nasz Hotel w zaciszu lasu i zieleni, z największą radością powita Państwa i zaskoczy wysoką jakością i profesjonalną obsługą. Prowadzony w rodzinnej, przyjaznej atmosferze, pozwoli odczuć Państwu nastrój i harmonię tego miejsca. Zajrzyj do nas, a sprawimy, że zechcesz powrócić!!!!