Noclegi Kołobrzeg – Ekskluzywne Pokoje w Kołobrzegu

Noclegi Kołobrzeg obejmują wykaz ośrodków wypoczynkowych w centrum i obrębie tej urzekającej miejscowości. Wczasy w Kołobrzegu to miejsce zarówno dla starszych, jak i młodszych osób. W mieście i okolicach występują źródła wody mineralnej (Perła Bałtyku), solanki oraz pokłady borowiny. Wypoczynek w Kołobrzegu zachęca takimi atrakcjami turystycznymi, jak: Park Linowy Kołobrzeg, Summer Car Kołobrzeg, Pałac Brunszwickich, Latarnia Morska, Molo, Fortyfikacje twierdzy i wiele, wiele innych. Pokoje w Kołobrzegu charakteryzują się gustownie urządzonymi i dobrze wyposażonymi wnętrzami. Luksusowy i ekskluzywny odpoczynek w Kołobrzegu znajdziesz na portalu VipTurystyka.pl. Skorzystaj z niniejszej wyszukiwarki w poszukiwaniu wymarzonego miejsca odpoczynku.

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Apartament  Rezydencja Spacerowa

Apartament Rezydencja Spacerowa

Luksusowy apartament znajduje się na 7-mym piętrze w Rezydencji SPACEROWA – luksusowego apartamentowca recepcją. W budynku znajdują się dwie nowoczesne windy oraz część rekreacyjna dla mieszkańców (sala fitness i sauna – płatne).

od 200 zł
Apartament Bałtyk Park

Apartament Bałtyk Park

Luksusowy apartament znajdujący się w kompleksie BAŁTYK PARK, w którym w najbliższych miesiącach zostanie otwarty 4**** Hotel o tej samej nazwie. Podstawową zaletą tego obiektu jest jego lokalizacja. Kompleks położony jest w odległości zaledwie 35m od morza i piaszczystej plaży.

od 250 zł
Apartamenty Aquarius

Apartamenty Aquarius

Dwa bliźniacze, luksusowe apartamenty znajdujące się w kompleksie AQUARIUS SPA***** w odległości niecałych 300m do morza. Nowoczesna architektura i wysokiej klasy materiały wykończeniowe zapewnią Państwu niezwykłą wygodę, funkcjonalność, a w rezultacie komfortowy wypoczynek.

od 250 zł
Arka Medical Spa****

Arka Medical Spa****

Arka Medical Spa**** to miejsce wyjątkowe, przepięknie położne pomiędzy piaszczystą plażą a ekoparkiem, w samym sercu jednego z największych polskich uzdrowisk – Kołobrzegu. Pokoje są nasłonecznione, czuć w nich bryzę morskiego powietrza co sprawia, że mieszka i odpoczywa się w nich bardzo przyjemnie. Dodatkowo organizujemy uroczystości weselne, przyjęcia.

Sanatorium Uzdrowiskowe “JANTAR” SPA

Sanatorium Uzdrowiskowe “JANTAR” SPA

Sanatorium Uzdrowiskowe Jantar mieści się w zabytkowych budynkach z 1904-1906 r., 150 m od morza, w sąsiedztwie parku nadmorskiego im. Stefana Żeromskiego, w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu.

od 151 zł