Hotel Azzun Orient SPA&Wellness****

„Kiedy zapadała noc kobiety patrzyły w gwieździste niebo i szukały wśród nich błysku oczu Bogini Azzun…Jej mrugnięcie oka zaklinało w kobietach piękno i urodę na całe życie…Aby to piękno trwało, był tylko jeden warunek. W każdą zmianę konstelacji gwiazd udać się do świątyni bóstwa Azzun i tam obmyć swe ciało źródlaną wodą i natrzeć je gwiezdnym pyłem.”

Legenda o “bogini kobiecego piękna” była inspiracją do stworzenia, na Mazurach koło Olsztyna, magicznego i wyjątkowego miejsca zaprojektowanego w duchu wellness i łączącego w sobie dwa światy: starożytny i nowoczesny. Hotel Azzun Orient SPA&Wellness usytuowany jest w otoczeniu pól i lasów mazurskich, z dogodnym dojazdem drogą krajową nr 16 na trasie Olsztyn-Augustów.


Pokoje

Hotel dysponuje 63 komfortowymi pokojami typu Classic, Superior i Luxury, w tym 11 apartamentami z wanną w części sypialnej, gdzie na życzenie gości przygotowujemy romantyczną kąpiel w płatkach róż i blasku świec. Łącznie posiada 170 miejsc noclegowych.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi i suszarką, telewizję satelitarną, internet radiowy oraz wygodne biurko.

Gościom hotelowym w ramach pobytu oferujemy: śniadanie oraz nieograniczony wstęp do Term Azzun – elitarnego Świata Saun, Łaźni i Basenów.

Restauracja Azzun

Restauracja Azzun jest idealnym miejscem dla tych wszystkich, którzy poszukują smacznej kuchni i relaksującego klimatu. Rustykalny, lekko bretoński wystrój wnętrza tworzy nastrojową oprawę do obiadów niedzielnych, kolacji i bankietów, przyjęć okolicznościowych, czy spotkań biznesowych. Możliwości i doświadczenie naszego personelu umożliwią organizację przyjęć w różnorodnym stylu, klimacie oraz formie. Na Państwa życzenie przygotujemy wystrój sali, skomponujemy odpowiednie menu. Sprawimy, że poczują się Państwo wyjątkowo.


Centrum Konferencyjne

Hotel zapewnia doskonałe warunki do organizacji konferencji i kongresów, jak też inspiruje do realizacji oryginalnych eventów o charakterze integracyjnym, motywacyjnym, premier produktów i usług, oraz kameralnych spotkań biznesowych. Hotel Azzun dysponuje 9 funkcjonalnymi, przestronnymi salami konferencyjnymi o wielu możliwościach aranżacyjnych (hotel daje możliwość wprowadzenia samochodu osobowego do sal szkoleniowych).

Przy pełnym wykorzystaniu powierzchni Centrum Konferencyjnego istnieje możliwość organizacji konferencji lub bankietu na 350 osób, a obszerny teren zielony z powodzeniem jest wykorzystywany przy organizacji różnych programów outdoorowych.

SPA & Wellness

Orientalne SPA Azzun to wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Każdy zabieg jest unikalnym rytuałem zarówno dla ciała jak i dla ducha. Podczas pobytu warto wziąć udział w tradycyjnym zabiegu Hammam oraz autorskim, holistycznym ceremoniale Bogini Azzun. Filozofia Orient SPA Azzun oraz kompozycja wnikliwie dobranych zabiegów gwarantuje seanse głębokiego relaksu, odprężenia, uwolnienia stresu i oczyszczenia umysłu.

W Orient SPA Azzun korzystamy z kosmetyków renomowanych firm, a inspiracje czerpiemy z bliskowschodnich technik masażu. Nasza wykwalifikowana kadra stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Na miejscu istnieje możliwość zakupu kosmetyków do samodzielnej pielęgnacji, także dla osób o skórze wrażliwej.

Termy Azzun to luksusowy kompleks wypoczynkowy stworzony na wzór starożytnych łaźni rzymskich. Rzymskie Termy Azzun to elitarne i oryginalne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój oraz pełen komfort wypoczynku. W Termach Azzun obowiązuje odpowiedni dla tego miejsca savoir- vivre. Podczas pobytu goście doceniają kameralność i przytulność pomieszczeń, dyskrecję i takt obsługi a przede wszystkim korzyści dla ciała i umysłu, jakie dają systematyczne seanse w Termach Azzun. Kompleks obejmuje: basen zewnętrzny dł.16m oraz amfiteatr, basen wewnętrzny dł. 15m, elitarny Świat Saun i Łaźni, grotę z muzyką słyszalną pod wodą, baseny jacuzzi, taras wypoczynkowy.

btn_pakietyspa

Lista pakietów