Gwiazda Morza Apart Hotel

btn_rezerwacja

Obiekt

Apart Hotel Gwiazda Morza to apartamenty nad morzem, usytuowane w urokliwej i prestiżowej dzielnicy Władysławowa – Hallerowie. Szukasz kwatery we Władysławowie? A może interesują Cię apartamenty nad Bałtykiem? Niepowtarzalne położenie przy plaży i porcie rybackim oraz magiczne widoki na morze, są tylko przedsmakiem miłych wrażeń podczas pobytu. Nad morzem czeka na Ciebie wiele miejsc, ale tylko wyjątkowe wnętrza naszych apartamentów zostały zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych użytkowników. Tylko tu znajdziecie swoje wymarzone apartamenty wakacyjne. Gwiazda Morza to Twój apartament nad morzem, który zaskakuje magicznymi widokami z okien na piękne morze, wydmy, port rybacki oraz ciekawe zakątki Hallerowa. Myślisz apartamenty nad morzem? Wynajem ich jest w zasięgu ręki! Odnajdźcie swój apartament. Hel wzywa!

Wynajem apartamentów

Każdy apartament posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację, nowoczesną i funkcjonalnie wyposażoną kuchnię, ekran LCD z dużym wyborem programów telewizyjnych oraz dla Państwa wygody, nowoczesne, ergonomiczne meble, przystosowane również dla dzieci. W całym obiekcie istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu. Do dyspozycji Gości oddajemy również parking, pralnię oraz obszerną przechowalnię bagażu, w której można bezpiecznie przechować rowery, wózki dziecięce oraz sprzęt rekreacyjny. Goście zmęczeni słońcem i plażowaniem będą mogli odpocząć w cieniu drzew niewielkiego parku. btn_ofertyspec

Atrakcje okolicy

Obiekt położony jest w lokalizacji znanej jako „najlepszy adres” Władysławowa, w jednym z miejsc wyjątkowych, ze względu na swoją historię, o nazwie Hallerowo. To właśnie tu, w 1920 roku, po zaślubinach Polski z Morzem Bałtyckim Józef Haller podziwiał piękno piaszczystych plaż Władysławowa z pokładu kutra rybackiego o nazwie Gwiazda Morza. Apart Hotel, który oddajemy do Państwa dyspozycji, położony jest na granicy wydm. Obiekt posiada bezpośredni dostęp do piaszczystej plaży, do której prowadzi urokliwa ścieżka przez piękny, naturalny las sosnowy.

Sprzedaż apartamentów

Zapraszamy do zapoznania się z informacyjną stroną sprzedaży apartamentów w Gwieździe Morza

Mapa dojazdu