Home Aktualności Zobacz, dlaczego warto wynająć salę konferencyjną w Szczyrku

Zobacz, dlaczego warto wynająć salę konferencyjną w Szczyrku

6 min read

Polskie góry otwierają przez turystami ogromne spektrum zachwycających dech w piersiach widoków. Hotel w Szczyrku to przestrzeń cenna nie tylko z perspektywy osób poszukujących relaksu, ale również grup biznesowych. Jeżeli w swojej firmie odpowiadasz za organizację eventu, szkolenia czy konferencji, zadbaj o to, aby prelegenci i uczestnicy mogli skorzystać ze spotkania nie tylko merytorycznie i zawodowo, ale przy okazji również znakomicie wypocząć. Zobacz, jakie argumenty przemawiają za wynajęciem sali konferencyjnej w Szczyrku.

Argument numer 1: doskonale wyposażona sala konferencyjna

Sala konferencyjna w Szczyrku zachwyca doskonałym oświetleniem i przestronnością. Duże przeszklenia pozwalają spędzić czas w sposób satysfakcjonujący – z widokiem na piękny ogród i góry. Ważnym aspektem jest dostępna na miejscu pomoc techniczna, która służy pełnym wsparciem przy podłączaniu z rzutnikiem lub projektorem. Na miejscu znajdują się wszelkie niezbędne sprzęty, wśród nich bezprzewodowe mikrofony, rzutnik multimedialny, flipcharty, ekrany oraz dostęp do szerokopasmowego Wi-Fi. Kompleksowe wyposażenie sprzyja spokojowi, że wszystko będzie przebiegać zgodnie z planem i harmonogramem działań. Urządzając konferencję w Beskidach, a konkretniej w www.hotel-alpin.pl, masz pewność, że wszystko zepnie się idealnie. Przyjazna i fachowa obsługa na pewno pomoże Ci w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów.

Argument numer 2: zapierające dech w piersi sceneria

Szczyrk to górska miejscowość, która swoimi urokami mogłaby obdarować niejedno polskie miasto. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób powraca do niego za każdym razem, gdy tylko ma taką możliwość. Wspaniała, zapierająca dech w piersi górska sceneria sprzyja połączeniu przyjemnego z pożytecznym. Krótkie wyjście na spacer po okolicy czy złapanie chwili odpoczynku w zielonym ogrodzie pozwoli Twoim prelegentom i uczestnikom się zrelaksować, a przez to wynieść więcej cennych informacji ze spotkania. W końcu w tak sprzyjających okolicznościach przyrody nowe informacje, wyniki badań czy projekty same wchodzą do głowy, czyż nie?

Argument numer 3: zaplecze gastronomiczne na najwyższym poziomie

Hotel Alpin w Szczyrku organizował już niejedną wyśmienitą kolację. Opinie bawiących tu gości mówią same za siebie. Działająca na miejscu restauracja odpowiada za wszystkie wychodzące z kuchni dania i przysmaki. W zależności od charakteru spotkania poczęstunek można urozmaicić o regionalne, lokalne akcenty lub postawić na znaną i lubianą klasykę. W przypadku konferencji i przerwy kawowej na pewno nie zaszkodzi zamówić coś pysznego z lokalnej cukierni. Dobry kawałek ciasta lub deseru uprzyjemni pobyt i doda sił na resztę spotkania. Nie bez powodu w biznesie często zaprasza się kontrahenta na uroczysty obiad lub kolację – w mniej formalnej atmosferze, przy stole zastawionym pysznościami, zdecydowanie łatwiej znaleźć wspólny język. Bogaty bufet kawowy na miejscu, jak również pyszne przekąski, w tym kruche ciasteczka, tartinki, orzeszki czy owoce pozwolą zregenerować się po dniu pełnym intelektualnych wyzwań.

Argument numer 4: możliwość przedłużenia pobytu

Jeśli konferencja wypada akurat w piątek, stanowi doskonałą okazję do przedłużenia wyjazdu. W końcu jakiś odpoczynek po ciężkim tygodniu pracy też się należy! Z wypoczynkiem po pracy jest jak ze sportem – w każdym dobrze ułożonym planie treningowym powinien znaleźć się jeden dzień na regenerację. Noclegi w górach, pośród wspaniałej roślinności, zielonych stoków, ze świeżym powietrzem wokół, pozwoli na nowo naładować baterie przed kolejnym tygodniem w pracy.

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Aktualności

Sprawdź również

Pomysły na majówkę 2023 Międzyzdroje czy Niechorze

Majówka 2023 r. to doskonały czas, by zorganizować krótki wyjazd nad morze. Wiosną nad Bał…