Home Artykuły Wysokiej klasy jachty motorowe

Wysokiej klasy jachty motorowe

5 min read

Czas spędzony na wymarzonej łodzi zapewnia maksimum relaksu i dostarcza doznań, jakich nie znajdzie się nigdzie indziej. Dlatego warto korzystać z ofert nowoczesnych i w pełni komfortowych firm, oferujących łodzie stokowe wysokiej klasy. Poleca się zwłaszcza firmę Power Boats Poland, która jest wyłącznym importerem łodzi stokowych marki Beneteau. W jej ofercie można znaleźć szeroki wybór łodzi z komfortowym wyposażeniem i innowacyjnym designem zewnętrznym, który zachwyca od pierwszego momentu.

Zaufaj sprzedawcy największych, renomowanych łodzi i jachtów motorowych oraz jachtów żaglowych!

Firma Power Boats Poland posiada wiele lat doświadczenia w zakresie sprzedaży łodzi oraz jachtów motorowych oraz jachtów żaglowych wysokiej jakości. W jej ofercie można znaleźć najlepsze łodzie, w pełni komfortowe i wyposażone – wprost od światowych producentów, takich jak: Azimut Yachts, Beneteau, Cobalt Boats i Sea Ray. Dzięki temu nawet najbardziej wymagające osoby znajdą łodzie swoich marzeń, bogato wyposażone i zaprojektowane z dbałością o każdy detal, w tym także łodzie stokowe. Firma oferuje nowe, bogate modele łodzi wprost z salonu, jak i wersje używane w różnych przedziałach cenowych.

Polecane modele łodzi stokowych

Do renomowanych modeli łodzi, które z pewnością spełnia oczekiwania o idealnym rejsie zalicza się SEA RAY 230 SPXE – MODEL 2020 (http://www.powerboats.pl/lodzie-stokowe/sea-ray-230-spxe-model-2020) – nowość na rynku. To przestronna łódź z przeznaczeniem aż dla 13 osób. Efektywnie zaaranżowany kokpit pozwala na swobodę w zakresie wystroju, a sofę na portburcie można zamienić w fotel odwrócony w kierunku podróży. Atutem łodzi jest również przestronna, zamykana toaleta, mogąca pełnić rolę przebieralni.

Do polecanych modeli zalicza się również SEA RAY 320 SUNDANCER – MODEL 2020 (http://www.powerboats.pl/lodzie-stokowe/sea-ray-320-sndancer-model-2020). To model dostępny w salonie, będący nowością w zakresie łodzi motorowych typu cruiser. Posiada innowacyjne rozwiązania w zakresie wykorzystania przestrzeni dziobowe. Pod podkładem znajdują się przestronne pomieszczenia, w tym: kabiny, aneks kuchenny i komfortowe łazienki. Z dziobu można przejść do głównego kokpitu, który znajduje się od strony portburty.

Nowością na rynku, zachwycającą precyzją wykonania i dbałością o każdy detal jest COBALT R5. Wyróżnia ją idealny profil zewnętrzny i kształt, łączący się efektywnie ze sportową kolorystyką. To propozycja dla osób, które cenią sobie obszerny kokpit z dużą, imponującą leżanką na rufie i miejscem przeznaczanym do opalania na dziobie, gdzie zmieści się ponad 12 osób. Atutem jest także komfortowa toaleta, która może także pełnić rolę przebieralni. Sportowy i unikalny charakter łodzi nadaje jej z kolei wieża do wakeboard’u ze zintegrowanym bimini.

Wszystkie łodzie motorowe w naszej ofercie znajdą Państwo: http://www.powerboats.pl/lodzie-stokowe. Kontakt: Power Boats, tel.: +48 22 774 88 9

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Artykuły

Sprawdź również

Europejska Karta Zdrowia – dlaczego warto ją wyrobić i co obejmuje?

Karta EKUZ zapewnia dostęp do opieki zdrowotnej w Europie wszystkim 27 państwom członkowsk…