Home Artykuły Sylwester w Górach

Sylwester w Górach

5 min read

Sylwester celebrują wszyscy ludzie na całym świecie bez względu na pochodzenie czy wyznanie w szczególności wybierając hotele w górach. Jest to wyjątkowa chwila, którą każdy spędza w szczególny dla siebie sposób. Polacy najchętniej witają nowy rok w górach. Coraz częściej korzystają też z internetu w poszukiwaniu takich obiektów, jak: hotele w górach, apartamenty w górach, czy mówiąc ogólnie noclegi w górach.

Dlaczego właśnie Sylwester w górach?

W okresie nowego roku polskie góry pokrywają się białą połacią śniegu, co wprowadza nas w prawdziwie klimatyczną, bajkową atmosferę. Oświetlenia budynków, wsi, czy miast dodają tym zakątkom jeszcze więcej uroku. To natomiast sprawia że czujemy się tak, jakbyśmy żyli w całkiem innej rzeczywistości. Czas płynie wolniej, ludzie są bardziej radośni, mniej zestresowani, ogólnie świat wydaje się nam dużo lepszy. Z korzyścią dla konsumentów hotele prześcigają się w sylwestrowych ofertach proponując kilku a nawet kilkudniowe wyjazdy.

Rozpatrując propozycje wielu górskich ośrodków warto zwrócić uwagę na takie atrakcje, jak kuligi, pokaz sztucznych ogni, gry i zabawy dla najmłodszych, czy dostęp do sauny, basenu i SPA. Ciekawą ofertę przedstawił w tym roku Hotel Crocus. Jest to nowoczesny i elegancki obiekt turystyczny położony w malowniczej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego. Rozwiązanie tego typu na pewno zdobędzie serca zapalonych narciarzy, gdyż ośrodek znajduje się w pobliżu Wielkiej Krokwi, kompleksu narciarskiego Nosal i kolejki linowej na „świętą” górę narciarzy Kasprowy Wierch. Hotel Crocus oferuje w swoim pakiecie sylwestrowym m.in. pokaz barmański, bal prowadzony przez doświadczonego wodzireja, rabat na wybrane zabiegi SPA, a także zajęcia dla najmłodszych.

Sylwestrowych atrakcji nie zabraknie też w hotelu Belvedere Resort & Spa .Obiekt ten usytuowany jest w zacisznej części miasta Zakopane, tuż przy wejściu na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego. Tu właśnie swój początek mają szlaki prowadzące do wielu urokliwych miejsc takich, jak Dolina Białego, czy Dolina Strążyska. Czterogwiazdkowy ośrodek proponuje uczcić nowy rok hucznym balem sylwestrowym dodatkowo zapewniając także wstęp do centrum wodno-termalnego (basen, sauna turecka, sauna fińska, sauna na podczerwień, jacuzzi, łaźnia rzymska).

Niezależnie od wyboru ośrodka turystycznego, sylwester w górach na pewno dostarczy nam niepowtarzalnych wrażeń. Z pewnością będziemy się wybornie bawić, bez względu na to czy zdecydujemy się na nocleg w samym sercu gór, czy też w miejscowościach położonych nieopodal nich.

Polecamy:

Hotel Crocus****

Hotel Belvedere****

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Artykuły

Sprawdź również

Nocleg w górach – gdzie warto się wybrać?

Przyjemny odpoczynek, relaks z dala od miasta i obowiązków oraz okazja, by odwiedzać inspi…