Home Artykuły Destynacje Polska Spokojny wypoczynek w Enklawie Białowieskiej

Spokojny wypoczynek w Enklawie Białowieskiej

4 min read

Położona w Puszczy Białowieskiej Enklawa Białowieska to jedno z piękniejszych miejsc na terenie kraju, do którego warto z pewnością pojechać, poszukując błogiej ciszy oraz spokoju. Gdzie jednak warto się zatrzymać i jak można spędzić czas w tej niezwykłej krainie?

Apartamenty w Puszczy

Jeśli chodzi o wypoczynek białowieża to Enklawa Białowieska Apartamenty w Puszczy ma do zaoferowania swoim gościom naprawdę bardzo komfortowe warunki noclegowe. Komfort, prywatność, a także bezpieczeństwo to główne cechy wyróżniające to niezwykłe miejsce. Jest ono idealne przede wszystkim dla tych osób, które poszukują spokoju i pragną zwolnić tempo na łonie natury w otoczeniu niezwykle klimatycznej Puszczy Białowieskiej. Co ważne, apartamenty podlasie składają się z trzech bardzo nowoczesnych budynków, a w każdym z nich znajdują się jedno, dwu i trzypokojowe w pełni wyposażone apartamenty z prywatną łazienką oraz aneksem kuchennym. Warto przy tym podkreślić fakt, iż z każdego pokoju roztacza się przepiękny widok na tutejszą Puszczę.

Jak można spędzić czas w apartamentach podlasie?

Udany wypoczynek białowieża to przede wszystkim liczne atrakcje, które znajdują się na terenie wspomnianej Enklawy. Wybierając się w to miejsce z dziećmi, koniecznie należy odwiedzić Rodzinny Park Rekreacyjny z placem zabaw dla najmłodszych oraz parkiem linowym. Z kolei osoby, które pragną, choć na chwilę oderwać się od codziennej rzeczywistości mogą z kolei zrelaksować się w tutejszym bio basenie, korzystając również z przeróżnych usług oferowanych przez Leśne Spa. Tuż przy wspomnianym bio basenie znajdują się dwie sauny, a mianowicie sauna sucha oraz mokra, a także strefa wypoczynku z ice barem serwującym rozgrzewające drinki. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby w apartamentach podlasie spędzić nieco bardziej aktywny wypoczynek, to możemy skorzystać z wypożyczalni rowerów, wybierając się na ciekawą wycieczkę krajoznawczą po najbliższej okolicy. Możemy również skorzystać z oferty znajdujących się w tym miejscu boisk sportowych i wypożyczalni sprzętu sportowego.

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Destynacje Polska

Sprawdź również

Impreza okolicznościowa – 15 punktów wartych uwagi

Organizowanie imprez okolicznościowych jest sztuką, która wymaga uwzględnienia wielu czynn…