Home Artykuły Relaks w SPA na Wielkanoc?

Relaks w SPA na Wielkanoc?

6 min read

Przedświąteczne porządki, kolejki w sklepach i godziny spędzone w kuchni…  A potem spotkania rodzinne, jedzenie, znów sprzątanie i nieodzowne zmęczenie. Masz dość takich świąt, gdy nie masz czasu dla rodziny i odpoczynek? Pomyśl o wyjeździe w piękne miejsce, gdzie czekają wielkanocne atrakcje.


Żyjemy tak intensywnie, że dzień goni dzień niepostrzeżenie. Często „mijamy się” zajęci codziennymi obowiązkami.  Święta są najlepszą okazją do spędzenia wspólnych chwil z najbliższymi i wartościowy czas w rodzinnych gronie, dlatego też ostatnio coraz więcej osób decyduje się na wyjazdy świąteczne. Okres Wielkanocny to doskonała okazja, by odpocząć od rutyny dnia codziennego i zregenerować siły, najlepiej w relaksującym SPA. Mazowiecki kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA przygotował specjalny program atrakcji na Wielkanoc wraz z uroczystym śniadaniem wielkanocnym  i tradycyjnymi, polskimi potrawami. Co ciekawe, ten hotel dla dorosłych (przez większość roku przyjmuje gości powyżej 12 roku życia) w okresie od 25 do 28 marca 2016 r. zaprasza również najmłodszych z myślą o rodzinach chcących spędzić ten wyjątkowy czas wspólnie.

Podczas pobytu świątecznego będzie można wziąć udział we wspólnym malowaniu jajek i poświęcić przygotowane indywidualnie dla każdej rodziny koszyczki ze święconką pod przypałacową kapliczką. Emocjonującą zabawą, nie tylko dla dzieci, może być poszukiwanie złotego jaja w rozległym, zabytkowym parku. Inne ciekawe propozycje to: pieczenie podpłomyków na blasze z pieca żeliwnego, lepienie naczyń z gliny w warsztacie garncarza czy zabawa z muzyką biesiadną w Witalnej Wiosce® SPA na świeżym powietrzu przy ognisku z grzańcem połączona ze słowiańskimi rytuałami zdrowia z wykorzystaniem dobroczynnego działania sauny fińskiej, ruskiej bani, sauny świetlnej, ścieżki świetlno-powietrznej, beczek polskich, balii japońskiej z zimną i gorącą wodą oraz pryszniców wrażeń.

Dla regeneracji organizmu warto skorzystać także z kąpieli i ćwiczeń w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera, seansów w chacie solnej, które wzmacniają i oczyszczają układ oddechowy oraz rewitalizują układ odpornościowy czy relaksujących sesji w płótnach w kompleksie Łaźni Rzymskich składającym się z kilkunastu parowych, wodnych kąpieli, saun i wanien. Miłym dopełnieniem jest pokojowy program SPA – w każdym pokoju znajduje się masażer stóp, głowy, dłoni i palców, lecznicze sole, jonizująca lampa solna, muzykoterapia, poduszka z łuską gryczaną i hipoalergiczne kosmetyki. W świąteczny weekend odbędą się także edukacyjne warsztaty na temat zdrowia, urody i długowieczności w ramach unikatowej Akademii Holistycznej Manor House SPA „Alchemia Zdrowia”. Autorski program odmładzający opracowany w tym jednym z najlepszych holistycznych SPA w Polsce obejmuje naturalne terapie, które są znakomitą alternatywą dla botoksu i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Dla osób szukających ukojenia zmysłów i błogiego relaksu dobrym rozwiązaniem będzie obcowanie z przepiękną przyrodą w niezwykłym Ogrodzie Medytacji (silwoterapia), czerpanie z sił natury skoncentrowanych w miejscach mocy np. w Kamiennym Kręgu Mocy, energetycznej spirali i piramidzie Horusa czy odprężająca muzykoterapia podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie. To wszystko sprawia, że Manor House SPA jawi się jako idealne miejsce na odpoczynek, również na święta. Jeśli masz ochotę na celebrowanie błogiego spokoju w holistycznym klimacie i bliskości natury, to adres wart odwiedzenia.

Więcej informacji: www.manorhouse.pl

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Artykuły

Sprawdź również

Europejska Karta Zdrowia – dlaczego warto ją wyrobić i co obejmuje?

Karta EKUZ zapewnia dostęp do opieki zdrowotnej w Europie wszystkim 27 państwom członkowsk…