Home Artykuły Konferencja w Warszawie

Konferencja w Warszawie

3 min read

Organizacja biznesowych spotkań – szkoleń, kursów, konferencji czy targów branżowych, wymaga wynajęcia odpowiednich sal i miejsc noclegowych dla przyjeżdżających na takie eventy gości. Ważne by wybrać odpowiedni hotel lub motel. Najlepiej, aby obiekt hotelowy, na który się zdecydujemy, zapewniał zarówno miejsca noclegowe, jak i komfortowe warunki do organizacji konferencji. Takie założenia spełnia warszawski hotel BEST WESTERN Hotel Felix, położony w sercu stołecznej Pragi Południe. Taka lokalizacja jest obecnie uznawana za bardzo korzystną, bowiem Praga jest nowym, kulturalnym centrum Warszawy. BEST WESTERN Hotel Felix spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Warszawa jest doskonałym miejscem na organizację wydarzeń biznesowych. Konferencja przygotowywana dla zagranicznych gości powinna odbywać się właśnie w stolicy, w dużym mieście, które może spokojnie konkurować z innymi, europejskimi aglomeracjami. Warszawa ma wiele do zaoferowania dla przedstawicieli świata biznesu. Oprócz tego pozwala również na zapewnienie gościom konferencji różnorodnych rozrywek. Koncerty, występy teatralne czy balet to tylko niektóre z licznych propozycji, jakie oferuje Warszawa dla wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości.

W warszawskim Hotelu Felix, którego oferta dostępna jest na stronie www.bwfelix.pl, można zorganizować dużą konferencję biznesową, czy też kameralne spotkanie z kontrahentami. Hotel dysponuje nowoczesnym, świetnie wyposażonym zapleczem konferencyjnym. Posiada 3 duże sale oraz 5 kameralnych sal pracy warsztatowej. Oprócz tego gwarantuje komfortowy wypoczynek w estetycznie urządzonych pokojach. Best Western Hotel Felix w Warszawie będzie odpowiedzią na potrzeby świata biznesu.

Po skończonych konferencjach i szkoleniach, hotel oferuje ucztę w restauracji Nova, jak i liczne propozycje relaksu – drinki w hotelowym Lobby Barze, bilard w klubie After Five czy saunę i letni ogródek grillowy. Słowem, w jednym miejscu, w Warszawie, znajdziemy wszystko, co niezbędne do zorganizowania konferencji na wysokim poziomie.

www.bwfelix.pl – Hotel w WarszawieWięcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Artykuły

Sprawdź również

Europejska Karta Zdrowia – dlaczego warto ją wyrobić i co obejmuje?

Karta EKUZ zapewnia dostęp do opieki zdrowotnej w Europie wszystkim 27 państwom członkowsk…