Home Artykuły Apartament namiastką luksusowego noclegu

Apartament namiastką luksusowego noclegu

7 min read

Czterogwiazdkowy hotel jest poza twoim zasięgiem? Z drugiej strony masz już dość tanich hosteli, które tylko w folderach wyglądają czysto i przyjaźnie lub zajazdów oraz prywatnych kwater, w których nigdy nie wiesz czym cię zaskoczą ich właściciele? Jest na to rozwiązanie. Wynajem apartamentu w systemie hotelowym, który będzie namiastką luksusowego noclegu niczym w najbardziej wyszukanym hotelu. Dla kogo wynajem mieszkania w aparthotelu będzie „strzałem w dziesiątkę”? Dla rodzin wyjeżdżających z dziećmi na „wakacje w mieście” Planujesz krótki, kilkudniowy wyjazd z rodziną do innego miasta. Nie jesteś w stanie zafundować dzieciom ferii w tropikach czy w szwajcarskich kurortach, ale potrafisz im świetnie zorganizować czas w mieście, którego dotąd nie znały. Podróże całą rodziną bywają czasem uciążliwe np. gdy hostel nie został odpowiednio przystosowany i rodzice muszą się męczyć z wnoszeniem dziecinnego wózka na trzecie piętro, gdy w pokojach jest brudno, a w ramach wykupionego śniadania rodzina otrzymuje posiłek, którego dzieci nie przełkną lub jeść nie mogą z przyczyn zdrowotnych. Wynajęty na kilka dni apartament można dostosować do potrzeb rodziny. Niektóre aparthotele takie jak np. Silver Apartments we Wrocławiu proponują w zakresie swoich usług np. zakupy do apartamentu. Tuż przed wyjazdem rodzina deklaruje preferowane produkty oraz kwotę przeznaczoną na zakupy, a po przyjeździe do apartamentu wszystko będzie już na nich czekało w lodówce. W ten sposób znika problem biegania za kaszką lub mlekiem modyfikowanym dla małego dziecka tuż po przyjeździe lub targanie ze sobą zapasów na kilka dni! Pozwól sobie na odrobinę luksusu.

Cena wynajmu apartamentu dla rodziny 4-osobowej to koszt około 300 zł. To daje 75 zł za dobę hotelową za członka rodziny. Jest to bardzo korzystna cena na tle innych propozycji, a przestrzeń jaką otrzymamy w tej cenie nie rzadko będzie przekraczać 60 metrów kwadratowych. Listę apartamentów dwupokojowych idealnych dla rodziny z dziećmi można oferowanych przez Silver Apartemnts można zobaczyć tutaj: http://silverapartments.pl/apartamenty/apartamenty-dwupokojowe/. Dla zakochanych szukającym intymnych wieczorów tylko we dwoje Hotele a tym bardziej hostele nie zapewniają intymnej atmosfery o jakiej marzy wielu zakochanych. Na korytarzu hałasują dzieci, biegają zaaferowani turyści czy głośno zachowują się biznesmeni, którzy właśnie odprężają się po spotkaniach służbowych. Nie o taki romantyczny wieczór wam chodziło! Wynajęty apartament to coś zupełnie innego. W dodatku niejeden aparthotel w ramach swoich usług oferuje przygotowanie romantycznych kolacji dla zakochanych. Wino, kolacja przy świecach, kwiaty – to wszystko będzie już na was czekać po przyjeździe. Pozwól się trochę rozpieścić.

Dla osób wyjeżdżających w podróże służboweTwoja praca wiąże się z częstymi wyjazdami służbowymi? Wolisz mieć ciszę i spokój, żeby wieczorem znaleźć jeszcze trochę czasu, żeby popracować, uporządkować sprawy lub zwyczajnie się zrelaksować? Jeśli jesteś domatorem, lubisz czuć namiastkę domu w miejscu w którym przebywasz lub nie przepadasz za hotelowym zgiełkiem, zdecyduj się na namiastkę luksusu jaką zapewni ci wynajęty apartament: wypełniona na życzenie lodówka, bezprzewodowy Internet, telewizor, pełny barek. I święty spokój – bezcenne. Zrelaksuj się i wycisz po męczącym dniu pełnym służbowych obowiązków.

Osobom podróżującym służbowo poleca się apartamenty typu studio, które składają się z salonu łączonego z kuchnią, w którym jest spanie oraz łazienki. Koszt doby hotelowej w takim apartamencie wynosi około 200 zł. Przykładowa oferta apartamentów Silver Apartments dla singli podróżujących samotnie: http://silverapartments.pl/apartamenty/apartamenty-studio/. Wynajem apartamentu w systemie hotelowych daje ci nie tylko komfort i poczucie bezpieczeństwa, ale zapewnia także luksusową namiastkę domowej atmosfery. Pewnych rzeczy nie zastąpią nawet najdroższe pięciogwiazdkowe hotele.

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Artykuły

Sprawdź również

Nocleg w górach – gdzie warto się wybrać?

Przyjemny odpoczynek, relaks z dala od miasta i obowiązków oraz okazja, by odwiedzać inspi…