Hotel Wit Stwosz ***

Hotel oferuje swoim gościom nocleg w pokojach 1-,2-,3-osobowych, oraz apartamencie. W hotelu znajduje się winda oraz klimatyzowana sala konferencyjna. W podziemiach obiektu zlokalizowana jest restauracja hotelowa, o wyjątkowym wystroju i atmosferze, a jej wykwalifikowany personel serwuje dania wykwintnej kuchni staropolskiej.

Mimo swojej bezkonkurencyjnej lokalizacji Hotel Wit Stwosz to doskonałe miejsce do wypoczynku. Dzieci do lat 12 – pobyt gratis! Dodatkowo, Hotel Wit Stwosz, jako jedyny w Krakowie oferuje Swoim Gościom bezpłatną możliwość zwiedzenia Bazyliki Mariackiej z największym w Europie gotyckim ołtarzem Wita Stwosza oraz wejście na wieżę Mariacką z najpiękniejszym widokiem na Kraków (1.05 -31.08).

Pokoje

W swojej ofercie Hotel posiada pokoje 1-,2-,3-osobowe oraz apartament. Pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę z prysznicem, tv SAT, telefon, internet stacjonarny. W apartamencie dodatkowo mini bar do dyspozycji gości.

Dodatkowo istnieje możliwość dostawki w pokoju: 80 zł / doba Opłata za zwierzęta: 50 zł / doba Cena: sezon wysoki (01.04 – 31.10):

od 290 zł / pokój / doba

do 590 zł / pokój / doba

sezon niski (01.11 – 31.03):

od 230 zł / pokój / doba

do 490 zł / pokój / doba

Konferencje, szkolenia

Hotel wyposażony jest w klimatyzowaną salę konferencyjną, mogącą pomieścić do 50 osób. W skład standardowego wyposażenia sali wchodzą: bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, projektor pisma, rzutnik folii, ekran, flipchart oraz wynajęcie rzutnika multimedialnego.

Na życzenie gości organizujemy liczne wycieczki, m.in. do Wieliczki Kopalni Soli, Auschwitz Muzeum, Zakopanego, transfery z / na lotnisko, uroczyste kolacje, komunie, wesela. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Hotelu Wit Stwosz!

Lista pakietów

  17 again

  17 again pakiet pobytowy

  17% rabatu na pobyt!...

  Ilość dni:
  Cena:
  Boże Narodzenie w Krakowie

  Boże Narodzenie w Krakowie Święta Bożego Narodzenia

  Boże Narodzenie w Krakowie to wyjątkowy czas i atmosfera. Czekają na Państwa żywa szopka u Franciszkanów, Kiermasz świąteczny z rozgrzewającym małopolskim grzańcem na Rynku Głównym,...

  Ilość dni: 2-4
  Cena: 295 - 825
  Dla zakochanych

  Dla zakochanych Romantyczny

  Oferujemy Państwu wyjątkowe chwile przy świecach i czerwonym winie. ...

  Ilość dni: 3
  Cena: 550
  Kraków z lotu ptaka

  Kraków z lotu ptaka pakiet specjalny

  Hotel Wit Stwosz zaprasza na krakowską starówkę oferując nie tylko zakwaterowanie ale również zwiedzanie miasta... balonem....

  Ilość dni: 3
  Cena: 640
  Pakiet Turystyczny

  Pakiet Turystyczny pakiet pobytowy

  ...

  Ilość dni:
  Cena:
  Rodzinny Pakiet Specjalny

  Rodzinny Pakiet Specjalny pakiet rodzinny

  ...

  Ilość dni:
  Cena:
  Szczęsliwa trzynastka

  Szczęsliwa trzynastka pakiet pobytowy

  ...

  Ilość dni:
  Cena: