Home Aktualności Travel Channel

Travel Channel

5 min read

Travel Channel jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych kanałów turystycznych i podróżniczych w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nadaje w 19 językach, przez 24 godziny na dobę. Travel Channel należy do Travel Channel International Limited (TCI) – niezależnej, prywatnej spółką z siedzibą w Londynie. Uruchomiony w 1994 roku, Travel Channel International dostarcza sygnał do ponad 700 operatorów kablowych i satelitarnych oraz IPTV poprzez 20 różne satelity. Travel Channel jest również wiodącym producentem wysokiej jakości programów na całym świecie. Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujący, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów do wszystkich zakątków ziemi, na przygody z plecakiem, kulinarne poszukiwania, ekologiczne wczasy, w ekskluzywne miejsca oraz luksusowe zakątki na całym świecie. Zobacz świat oczami naszych ekspertów.

 

Zobacz świat oczami naszych ekspertów.

 

PRZEWODNIKI

Szukasz inspiracji na kolejny urlop lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej o świecie? Zasięgnij informacji od prowadzących programy  Żyłka podróżnicza czy też serii Esencja podróży.

LUKSUS

W naszej podróży po najbardziej ekskluzywnych hotelach i ośrodkach nie schodzimy poniżej 5 gwiazdek. Zobacz jakie luksusy czekają na Ciebie wraz programami Luksusowe podróże, Pocztówki z raju oraz Top Travel.

FILMY DOKUMENTALNE

Urzekające i inspirujące programy dokumentalne zabiorą Was w najbardziej ekscytujące miejsca na świecie. Od miejsc prezentowanych przez głodnych kultury i wrażeń prowadzących program Światowa Odyseja Juliana i Kamili poprzez doświadczania najbardziej spektakularnych zjawisk jakie może nam zapewnić Matka Natura wraz z serią Gniewna Planeta, liczy się nie cel, lecz sama podróż.

JEDZENIE I PICIE

Masz ochotę na podróż kulinarną? Czeka na ciebie świat jedzenia, picia i nieodkrytych tradycji z seriami takimi jak Podróż w świat win, Spragniony podróżnik i W poszukiwaniu smaków.

PRZYGODA

Potrzebujesz zastrzyku emocji? Surfuj, nurkuj i wspinaj się w poszukiwaniu przygody w programach Poszukiwacze przygód oraz Ekstremalni podróżnicy.

ZAINTERESOWANIA

Czy to żeglarstwo, pociągi, trekking, wyścigi samochodowe, golf czy motocykle, niezależnie od Twojej pasji, wiemy, że inni ją z Tobą dzielą! Odkryj to wszystko razem z Travel Channel w programach Z Budapesztu do Bamako, Niezwykłe podróże kolejami, Wielka ryba oraz Najwspanialsze trasy motocyklowe na świecie.

PRODUKCJE TRAVEL CHANNEL

Oprócz pozyskiwania najlepszych programów, Travel Channel jest również wiodącym producentem wysokiej jakości serii takich jak Zielone wakacje, Podróż w świat win, Travel 2010 oraz  przewodników z serii Esencja podróży.

NOWE MEDIA

Bogate zasoby praw autorskich posiadane przez Travel  Channel pozwalają stworzyć idealne rozwiązanie dla wszystkich platform:  satelitarnych, kablowych, IPTV, VOD, szerokopasmowych i komórkowych. Travel Channel oferuje pomoc oraz ekspertyzę podczas uruchamiania nowych platform.

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Aktualności

Sprawdź również

Dlaczego basen w hotelu to podstawa na urlop w Polsce?

Czy urlop w Polsce może być atrakcyjny? Oczywiście, że tak. Swego chwalicie, a czy swoje z…