Home Apartamenty HOTEL HERMAN****

HOTEL HERMAN****

3 min read

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN to styl, elegancja i komfort. Połączenie nowoczesnych rozwiązań i butikowego stylu wnętrz zabytkowej kamienicy sprawią, iż pobyt w naszym hotelu spełni Państwa najśmielsze oczekiwania.

Wyjątkowa oferta nowego, czterogwiazdkowego hotelu w Płocku.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN**** w Płocku, które pierwszych gości hotelowych przyjmowało od maja 2011 r., może się już poszczycić sporym gronem stałych klientów. Piękne wnętrza, duże i komfortowe pokoje, przestrzenne sale konferencyjne, bardzo dobra kuchnia Restauracji Książęcej, a nade wszystko miły i uczynny personel, to główne powody powrotów zarówno gości hotelowych jak i organizatorów konferencji. Również dla mieszkańców Płocka HOTEL HERMAN**** stara się stale uatrakcyjniać swoją ofertę, poprzez częste zmiany menu sezonowego, stanowiącego stały element karty menu.

Zarówno dla gości hotelowych jak i mieszkańców Płocka, HOTEL HERMAN**** planuje w najbliższym czasie kolejną atrakcję – otwarcie klimatycznej Winiarni w piwnicach zabytkowej kamienicy, w której mieści się hotel. Winiarnia będzie oferowała bogatą ofertę win oraz mini kartę specjalnych przekąsek i dodatków do win. Otwarcie winiarni planowane jest na luty br.

Hotel oferuje 20 pokoi na 43 miejsca hotelowe, 5 sal konferencyjnych na łącznie 370 uczestników, Restaurację Książęcą z doskonałą kuchnią Tomasza Wereszczyńskiego, już niedługo winiarnię, a także działkę o wielkości ok 7000 m2 z parkingiem na 45 samochodów oraz przestrzenią zieloną, co pozwala na organizację imprez o dużej różnorodności. Hotel znajduje się w samym centrum Płocka, w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji kulturalnych miasta.

Dla organizatorów konferencji HOTEL HERMAN**** oferuje atrakcyjne pakiety. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i możliwości każdego klienta.

 

Dane obiektu:

adres: ul. Sienkiewicza 30
09-400 Płock
województwo: Mazowieckie
telefon: +48 24 367 00 00
www: www.hotelherman.pl

 

 • perła leśna nadarzyn

  Perła Leśna

  Wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku Perła Leśna to ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy,…
 • Hotel Tajty

  Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
 • Kinga Hotel Wellness

  Lokalizacja: Czorstyn, MałopolskieKINGA HOTEL WELLNESS****- luksusowy czterogwiazdkowy hot…
Więcej podobnych
 • Baltic Natur Park

  Lokalizacja: Niechorze, Zachodniopomorskie Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort…
 • Hotel Tajty

  Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
 • ASPEN Deluxe Residence

  Lokalizacja: Międzybrodzie Bialskie, Śląskie ASPEN to luksusowy dom położony w sercu Besk…
Załąduj więcej z kategorii Apartamenty

Sprawdź również

Kampery: Podróżuj z pełnym komfortem i niezależnością

Kampery to bez wątpienia niezwykle wdzięczny środek transportu, doceniany przez osoby w ka…