Home Aktualności Niesamowity sylwester w Alpina Sport w Muszynie

Niesamowity sylwester w Alpina Sport w Muszynie

5 min read

Mimo że do Sylwestra daleko – wiele ośrodków, hoteli i pensjonatów w całym kraju otwiera już zapisy na kolejną zabawę sylwestrową. Najchętniej odwiedzane ośrodki, jak np. Alpina Sport Muszyna, na wiele miesięcy przed 31 grudnia mają już zamknięte listy gości. I trudno się temu dziwić, skoro zarówno standard lokalu, oferowane atrakcje, jak i atmosfera sylwestrowej zabawy stoją tam na bardzo dobrym poziomie, adekwatnym do niewygórowanej ceny.

Alpina Sport – przepis na udany sylwester

Alpina Sport to ośrodek wypoczynkowy, zachęcający turystów do całorocznych odwiedzin. Słynie z organizacji obozów sportowych i zielonych szkół, adresowanych przede wszystkim do dzieci i młodzieży Jednak na przełomie roku, ośrodek otwiera swoje podwoje również dla dorosłych – turnus sylwestrowy, z wieloma atrakcjami, niespodziankami i niezapomnianą imprezą staje się wizytówką tego miejsca, a liczba osób chcących spędzić sylwester w Alpina Sport, często przekracza ilość dostępnych miejsc.

Zabawa inna niż wszystkie

Zlokalizowany w urokliwej miejscowości Złockie, bardzo blisko Muszyny, ośrodek sportu i rekreacji Alpina Sport, nieprzypadkowo cieszy się pozytywnymi opiniami turystów. Na forum internetowym można przeczytać pochlebne opinie, o miłej i profesjonalnej obsłudze, czystych pokojach i domowej, swobodnej atmosferze. Goście uczestniczący w turnusie sylwestrowym, na długo przed rozpoczęciem imprezy mają wypełniony czas atrakcjami. Do najpopularniejszych należy z pewnością kulig z pochodniami, czy możliwość skosztowania tradycyjnej kwaśnicy oraz pysznego bigosu w domku grillowym. Sporym powodzeniem cieszą się również sauna i dostępna dla gości siłownia. Spod ośrodka co 15 minut odjeżdża bus, który podwozi miłośników białego szaleństwa na stok, co jest sporym udogodnieniem dla narciarzy i snowboardzistów. Zaś sama impreza sylwestrowa od lat organizowana jest według obowiązujących tu zasad. Każdy z gości jest indywidualnie witany przez organizatora, który zapewnia 5 gorących posiłków, bogatą zimną płytę pełną smacznych przekąsek, sałatek, wędlin, alkohol oraz zabawę przy muzyce serwowanej przez DJ-a. W odróżnieniu od wielu imprez, w Muszynie to goście mają decydujący wpływ na repertuar utworów, przy których pragną się bawić. Podczas gdy dorośli bawią się w sali balowej, w innym pomieszczeniu trwa w najlepsze bal dla dzieci – profesjonalni animatorzy zabawiają maluchów, dzięki czemu ich rodzice mogą spokojnie szaleć na parkiecie.

Wiele osób, które zdecydowało się spędzić sylwester w Alpina Sport, wysyła tu swoje pociechy – np. na organizowane w środku letnie obozy tenisowe, survivalowe czy zielone szkoły. Bogata oferta ośrodka dostępna jest na stronie: http://www.alpinasport.pl/.

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Aktualności

Sprawdź również

Impreza okolicznościowa – 15 punktów wartych uwagi

Organizowanie imprez okolicznościowych jest sztuką, która wymaga uwzględnienia wielu czynn…