Home Artykuły iPhone – doskonały na każdą podróż

iPhone – doskonały na każdą podróż

6 min read

Lubisz wyjazdy i praktyczne rozwiązania? Idealnym telefonem, który w pełni odpowie na Twoje potrzeby, jest w takim razie nowy iPhone 7.

 

Magia podróżowania

Zwykło się mawiać, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Jednak nawet najbardziej zagorzali zwolennicy tej teorii nie mogą zaprzeczyć, że czas spędzany na wyjeździe czy urlopie jest wspaniały, interesujący, pozwala naładować baterie oraz przeżyć niesamowite przygody. Na dalszy plan schodzi cel podróży, fascynujące w podróżowaniu jest już samo przemieszczanie się oraz obcowanie z nieznanymi (lub mniej znanymi) kulturami i ludźmi. Trzeba dodać też możliwość skosztowania nowych dań, docenienia malowniczych krajobrazów czy zapierającej dech w piersiach architektury – wszystko to sprawia, że każdy urlop ma w sobie coś magicznego.

Aby jednak wyjazd przebiegł bez problemów i w pełni bezpiecznie, musisz być odpowiednio przygotowany, a jednym z najważniejszych urządzeń, które powinieneś posiadać, jest użyteczny i praktyczny smartfon. Telefon, taki jak Apple iPhone 7, to nie tylko gwarancja komunikacji na najwyższym poziomie, lecz także niemal nieograniczone możliwości i funkcjonalność, które z pewnością docenisz w podróży.

Kontakt z niemal całym światem dzięki Apple iPhone 7

Najnowszy smartfon renomowanego koncernu wykorzystuje innowacyjne technologie, dzięki czemu już od pierwszego uruchomienia zachwyca niezawodnością oraz płynnością działania. Konstruktorzy iPhone 7 Apple zadbali o to, aby współpracował w wielu standardach komunikacji, przez co we właściwie każdych warunkach posiada dobry zasięg i gwarantuje komfortowy kontakt z bliskimi.

Warto tu wspomnieć również o obsłudze LTE – pozwala to na szybką obsługę stron internetowych, a nawet wygodne oglądanie filmów on-line w jakości HD. Nie będziesz już musiał nerwowo czekać na zbuforowanie materiału, a za pomocą zaledwie kilku kliknięć sprawdzisz pogodę na najbliższe dni, rozkład lokalnych autobusów czy informacje z kraju i ze świata.

Smartfon trwały i wytrzymały

Nowy iPhone 7 to urządzenie odporne na rozmaite uszkodzenia oraz zabrudzenia, co zostało potwierdzone certyfikatem IP68. Zgodnie z założeniami, telefon ten posiada tak skonstruowaną obudowę, że zapobiega ona przedostawaniu się kurzu, piasku i pyłu do środka, a to bez wątpienia ma wpływ również na jego żywotność. Nie musisz obawiać się także nagłych opadów deszczu podczas spaceru czy zamoknięcia bagażu w podróży.

Doskonałe multimedia

Dzięki Apple iPhone 7 zachowasz najpiękniejsze obrazy i chwile z każdego wyjazdu i zawsze będziesz mógł do nich wrócić. Niezbędne w tym celu są klasowe aparaty z soczewkami o matrycach kolejno 12 Mpix i 7 Mpix. Główna kamera posiada ponadto takie funkcje, jak optyczna stabilizacja obrazu czy wysoka czułość, co znacząco ułatwia zapisanie jakościowych kadrów. A co być może najważniejsze – aparat umożliwia zapis materiałów wideo w jakości 4K. Taki poziom szczegółowości jeszcze do niedawna był zarezerwowany wyłącznie dla sprzętów przeznaczonych do profesjonalnego użytku.

Spacerujesz malowniczym wąwozem, wylegujesz się na złocistej plaży nad brzegiem oceanu – wystarczy kilka kliknięć w wyświetlacz nowego iPhone 7, aby zachować te niezwykłe momenty w pamięci telefonu. Warto również dodać, że smartfon ten posiada funkcję Live Photos. Polega ona na tym, że podczas robienia zdjęcia urządzenie automatycznie zapisuje krótką chwilę przed i po uchwyceniu kadru. Dzięki temu podczas oglądania fotografii obraz na moment „ożywa”.

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Artykuły

Sprawdź również

Tureckie wakacje jesienią: co warto wiedzieć?

Planujesz wyjazd do Turcji we wrześniu lub w październiku? To świetny pomysł! Zobacz, czeg…