Home Artykuły HOTEL Z PASJĄ

HOTEL Z PASJĄ

7 min read

Wywiad z Animatorami ( Eveliną i Edgarem) Hotelu Azzun Orient SPA&Wellness

KR: Czym jest animacja? Czym się dokładnie zajmujecie?

E&E: Jesteśmy animatorami czasu wolnego, czyli zajmujemy się organizacją czasu,w tym przypadku dla gości hotelowych. Organizujemy i prowadzimy zajęcia artystyczne, sportowe i fitness, tak aby goście, którzy na co dzień pracują w biurach, przy komputerze, mieli szanse na spędzenie swojego urlopu lub weekendu w odmienny – aktywny sposób.

Zajmujemy się także organizacją czasu dla dzieci, jednocześnie pozwalając rodzicom na skorzystanie z rozbudowanej oferty zabiegów SPA. Mamy też wiele pomysłów dla całych rodzin. Jesteśmy motorem pewnych zmian, mamy wizję, którą próbujemy przełożyć na rzeczywistość.

KR: Dlaczego postanowiliście spędzić ten sezon w Polsce? Macie przecież doświadczenie w atrakcyjnych największych resortach europejskich.

E&E: To prawda, animacja w Polsce nie jest jeszcze rozpowszechniona. Ludzie znają ją głównie z gorących kurortów zagranicznych. Polscy hotelarze nie mogą przekonać się do animacji. Naszym zdaniem to różnica w myśleniu, którą zauważył Hotel Azzun i w nas zainwestował widząc szybkie korzyści.

Jednak aby myśleć o efekcie trzeba pamiętać o klimacie hotelu dlatego należy podkreślić wyjątkowość Hotelu Azzun. Zauroczyliśmy się tym miejscem dlatego zdecydowaliśmy się na przyjazd. Jest to miejsce idealne zarówno dla grup biznesowych, jak i dla klientow indywidualnych. Można tu zorganizować szkolenia przeplatane z aktywnym wypoczynkiem jak i przyjechać z rodziną. To idealne miejsce, aby fantastycznie spędzić czas podczas pięknej słonecznej pogody, zwiedzając piękne okoliczne lasy na rowerze lub korzystając z możliwości spływu kajakiem, zmagając się z nieprzewidywalną i nieokiełznaną mazurską naturą. W obu przypadkach widoki zapierają dech w piersiach. Nie musimy się jednak martwić o płuca, gdyż Warmia dzieli się z nami niezwykle świeżym powietrzem. My jesteśmy tu też po to, aby nikt nie nudził się, gdy zaskoczy nas deszcz. Chcemy przede wszystkim ośmielić polskie społeczeństwo i pokazać, że warto poznać dokładniej swój motherland. Tego lata udowodnimy, że „Rzym jest bliżej niż myślisz” i nie trzeba sięgać daleko, by poczuć się jak na południu Europy.

KR: Co konkretnie możecie zaoferować osobom wybierającym Hotel Azzun na wypoczynek? Skąd wiecie czego oczekują Polacy?

E&E: Przede wszystkim Polacy oczekują nowości i świeżość. W związku z tym, to my wychodzimy z propozycjami spędzenia czasu w innowacyjny sposób. Azzun to hotel nastawiony na relax. Osoby na co dzień aktywne mogą odpocząć w jaccuzi, saunach, skorzystać z masaży i regeneracyjnych zabiegów. Jednak większość ludzi prowadzi siedzący tryb życia. Ci, jak twierdzą naukowcy powinni odpocząć w ruchu. Tutaj mamy szanse traktować każdego gościa indywidualnie i poprowadzić go przez urlop tak, by wrócił do pracy zregenerowany, pełen sił, usatysfakcjonowany zarówno pod względem fizycznym jak i psychiczno – umysłowym.

W czasie Rzymskich Wakacji goście mają wybór wielu atrakcji prowadzonych przez nas: między innymi zajęcia ruchowe – joga, stretching, aqua aerobic, aqua latin dance, zajęcia z tańca, wieczory tematyczne z niespodziankami, przygotowanie rzymskiej komedii muzycznej, spektakle w amfiteatrze, udział w turnieju i olimpiadzie rzymskiej, udział w grach, konkursach czy wieczorze kabaretowym. Każdy może wybrać dla siebie, to co najbardziej go interesuje.

KR: Co jest najbardziej satysfakcjonujące w tej pracy?

Nawet w swoim wolnym czasie jesteśmy w pracy i pozostajemy do dyspozycji gościa. Nie istnieją dla nas słowa „nie mogę”, „nie jestem w stanie”, „nie teraz”. Nasza praca to nasza pasja a najlepszą dla nas nagrodą jest radość, która zauważamy na twarzach gości.

Dane kontaktowe

adres: Kromerowo 29
11-010 Barczewo
województwo: Warmińsko-mazurskie
region: Mazury
telefon: +48 89 537 56 28
fax: +48 89 537 56 20

więcej na: www.azzun.pl

sprawdź wpis: Hotel Azzun Orient SPA&Wellness***

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Artykuły

Sprawdź również

Dlaczego warto zapisać nastolatka na obóz wojskowy?

Obozy wojskowe dla młodzieży rozwijają w nastolatku samodzielność, dyscyplinę i wiele inny…