Home Apartamenty Hotel Royal ****

Hotel Royal ****

8 min read

Royal Hotel**** to miejsce wyjątkowe – przede wszystkim ze względu na historyczny charakter terenu, na którym jest położony. Twierdza Modlin to obiekt o statusie zabytku, zaliczany do najsłynniejszych konstrukcji militarnych na terenie Polski i jedna z największych budowli tego typu w Europie. Hotel oferuje luksusowe pokoje urządzone w stylu klasycznym, organizuje spotkania biznesowe, oferuje transport na lotnisko.

O Hotelu

To wyjątkowe miejsce z unikalną atmosferą w odległości zaledwie 1 km od lotniska Modlin. W historycznym otoczeniu Twierdzy Modlin podejmujemy naszych Gości dokładając wszelkich starań, by na każdym kroku czuli naszą troskę o wysoką jakość i komfort pobytu. Rozumiemy różne potrzeby naszych Gości i cieszymy się, że możemy być pomocni. Organizujemy w Hotelu wydarzenia specjalne, seminaria, konferencje, warsztaty dla Klientów instytucjonalnych, jak również gościmy Klientów prywatnych o bardzo indywidualnych potrzebach. Dodatkowych wrażeń i atrakcji dostarcza Państwu nasza wyśmienita kuchnia. Goście ROYAL Hotelu potwierdzają, że smaki związane z tym miejscem sprzyjają powrotom. Oddając w Państwa ręce ten katalog mamy nadzieję, że zainteresujemy Państwa naszymi możliwościami.

Sąsiedztwo Twierdzy

ROYAL PALACE Hotel położony jest na wyjątkowym z punktu widzenia historii Europy terenie Twierdzy Modlin. Obiekt posiada status zabytku nadawany przez Urząd Generalnego Konserwatora Zabytków. Twierdza Modlin należy do najsłynniejszych budowli wojskowych na ziemiach polskich. Modlin jest jedną z największych i najlepiej zachowanych twierdz w Polsce i w Europie, porównać ja można jedynie z Twierdzą Verdun o blisko 200 letniej historii. Jest unikalnym zabytkiem architektury obronnej, największym tego typu w Polsce i jednym z największych w Europie.

Twierdza Modlin jest międzynarodowym pomnikiem architektury obronnej tworzy ją wielokrotnie rozbudowywany zespół umocnień zawierający w sobie elementy fortyfikacji francuskiej, rosyjskiej i polskiej. W Twierdzy stacjonowały na przemian armie czterech państw: Francji, Rosji, Niemiec i Polski.

 

 

 

 

Oferta

Hotel oferuje :

 • luksusowe pokoje,
 • klimatyzowane sale restauracyjne,
 • bar,
 • centrum rekreacji,
 • fitness club,
 • klimatyzowane sale konferencyjno-szkoleniowe,
 • dostęp do internetu WIFI w całym obiekcie.

Klasyczny wygląd pokoi, zabytkowy charakter obiektu oraz wyjątkowe miejsce spowodują, że chwile spędzone w ROYAL hotel będą niezapomniane. Doba hotelowa od godziny 14.00 do 12.00

Dysponujemy:  rozległym terenem ze starodrzewiem, boiskiem, plażą w stylu Bahama, tarasem widokowym z widokiem na rzeki i Kampinowski Park Narodowym, placem zabaw dla najmłodsych, oraz kilkoma kucykami

Organizujemy: wesela, komunie, chrzciny, inne imprezy okolicznościowe, konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne, eventy, spotkania biznesowe, a także koncerty i pokazy mody

Dla firm

Wybór właściwego miejsca na firmowe Christmas party, szkolenie, czy warsztaty strategiczne dla menedżerów nie musi być trudny. ROYAL HOTEL powstał, aby spełniać Państwa oczekiwania w tym zakresie i oferować swoim Gościom dogodne warunki do każdego rodzaju spotkań.

Firmowa „burza mózgów’ powinna odbywać się we właściwym miejscu. Zespół ROYAL HOTEL doskonale rozumie, jak ważny w tym czasie jest komfort, spokój i perfekcyjna obsługa.

ROYAL HOTEL to również miejsce posiedzeń Zarządów i Rad Nadzorczych.

ZAPRASZAMY DO ORGANIZOWANIA SZKOLEŃ I KONFERENCJI W NASZYM HOTELU Dysponujemy kilkoma salami na których możemy pomieścić do 1000 osób, największa sala w której możemy zaproponować konferencje może pomieścić 500 osób. W zależności od potrzeb dostosowujemy naszą ofertę dla potrzeb organizatora.

Atrakcje

ROYAL HOTEL to idealne miejsce do wypoczynku.Obsługa Hotelu pamięta, jak nasi Goście lubią spędzać czas:

 • grać w piłkę nożną
 • uprawiać nordic walking
 • grać w bilarda
 • jeździć konno
 • jeździć na rowerze

lub zwyczajnie odpoczywać na łonie natury, w cieniu starodrzewu albo ucztować przy grillu czy ognisku

Restauracja

Sposób, w jaki przyrządzamy i podajemy dania w naszej restauracji, to wyraz szacunku dla naszych Gości. Szef kuchni powtarza, że kultura stołu jest częścią naszej całej kultury, a doskonały posiłek wspaniale buduje dobre relacje i dodaje życiu czegoś niepowtarzalnego.

Smacznego!

Zapraszamy codziennie, w godzinach 7:30 – 22:00

Bar Napoleoński

Bar Napoleoński – więcej niż bar. To miejsce wymiany opinii, doświadczeń, budowania relacji. Skórzane kanapy, doskonałe napoje i intymność sprzyjająca rozmowom. Goście ROYAL Hotelu potwierdzają, że smaki związane z tym miejscem sprzyjają powrotom.

 

Dane obiektu:

adres: ul. Szpitalna 93
05-160 Modlin
województwo: Mazowieckie
telefon: +48 22 35 34 009
www:

 

 

 • perła leśna nadarzyn

  Perła Leśna

  Wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku Perła Leśna to ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy,…
 • Hotel Tajty

  Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
 • Hotel Rubinstein ****

  Lokalizacja: Kraków, Małopolskie W samym centrum krakowskiego Kazimierza – tajemniczej dz…
Więcej podobnych
 • Baltic Natur Park

  Lokalizacja: Niechorze, Zachodniopomorskie Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort…
 • Hotel Tajty

  Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
 • ASPEN Deluxe Residence

  Lokalizacja: Międzybrodzie Bialskie, Śląskie ASPEN to luksusowy dom położony w sercu Besk…
Załąduj więcej z kategorii Apartamenty

Sprawdź również

Impreza okolicznościowa – 15 punktów wartych uwagi

Organizowanie imprez okolicznościowych jest sztuką, która wymaga uwzględnienia wielu czynn…