Home Artykuły Hotel Azzun Orient Spa&Wellness

Hotel Azzun Orient Spa&Wellness

5 min read

„Kiedy zapadała noc kobiety patrzyły w gwieździste niebo i szukały wśród nich błysku oczu Bogini Azzun…Jej mrugnięcie oka zaklinało w kobietach piękno i urodę na całe życie…Aby to piękno trwało, był tylko jeden warunek. W każdą zmianę konstelacji gwiazd udać się do świątyni bóstwa Azzun i tam obmyć swe ciało źródlaną wodą i natrzeć je gwiezdnym pyłem.”

Legenda o “bogini kobiecego piękna” była inspiracją do stworzenia, na Mazurach koło Olsztyna, magicznego i wyjątkowego miejsca. Azzun Orient Spa&Wellness to kameralny hotel o unikalnym wystroju i klimacie zaprojektowany w duchu wellness. Już podczas krótkich pobytów Goście odnajdą spokój i wewnętrzną siłę jednocześnie dbając o kondycję i wygląd.

Orientalne SPA Azzun łączy w sobie dwa światy: starożytny i nowoczesny. Każdy zabieg jest niepowtarzalnym rytuałem, ma swój odrębny klimat, odpowiedni nastrój i urok. Podczas pobytu warto wziąć udział w tradycyjnym zabiegu Hammam. To orientalny peeling ciała, relaksacyjny masaż w pianie na podgrzanym ekskluzywnym kamieniu oraz nawilżenie ciała przyjemnie ciepłą, aromatyczną oliwką. Orientalne SPA Azzun, wśród bogatej oferty zabiegów, poleca autorskie, holistyczne ceremonie i rytuały. Rytuał Bogini Azzun, masaż inspirowany jogą, ajurwedą i masażem shiatsu, to dwugodzinny seans głębokiego relaksu, odprężenia i rozluźnienia mięśni całego ciała oraz uwolnienia stresu i oczyszczenia umysłu.

Wszystkie rytuały w Orient SPA działają na zmysły poprzez bezpośredni dotyk, aromatyczny zapach i odprężającą orientalną muzykę.

Goście Hotelu Azzun mogą również nieodpłatnie skorzystać z bogatej oferty w nowootwartym, ekskluzywnym kompleksie wypoczynkowym TERMY AZZUN. Kompleks obejmuje basen relaksacyjny, basen z grotą z muzyką podwodną, dwa baseny jacuzzi, elitarny Świat Saun i Łaźni oraz taras wypoczynkowy. Już od lipca letni pobyt w Azzun ubogacony jest o basen zewnętrzny oraz koncerty muzyki na żywo w amfiteatrze utrzymanym w scenerii sprzed dwóch tysięcy lat…

Hotel Azzun Orient Spa&Wellness oddaje również do dyspozycji Gości swoje wnętrza w części Hotelowej, Restauracji, Centrum Konferencyjnym, Salach Bankietowych. Branżowe konferencje, szkolenia i imprezy integracyjne dla firm nabiorą nowego wymiaru w inspirujących, orientalnych wnętrzach i mazurskim otoczeniu.

Recepcja hotelu:

Tel. +48 89 537 56 28

Fax: +48 89 537 56 20

mail: hotel@azzun.pl

Czynna: 24 h

 

Recepcja SPA:

Tel. +48 89 537 56 29

mail: spa@azzun.pl

Czynna: 12:00 – 22:00

www.azzun.plSprawdź: Noclegi Warmińsko-Mazurskie, Hotele Warmińsko-Mazurskie

 

Szczegółowe informacje:

Hotel Grand Sal****

Wieliczka, Park Kingi 7,

Tel. +48 12 289 81 10,

e-mail: hotel@kopalnia.pl

www.grandsal.pl

 

Sprawdź: Noclegi Małopolskie, Hotele Małopolskie, Noclegi Kraków

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii Artykuły

Sprawdź również

Ciekawe atrakcje w Gdyni i okolicy. Sprawdź co warto zobaczyć!

Udając się na tegoroczny urlop nad polskie morze, warto zahaczyć o Gdynię. Jest to wszak i…