Spa Zakopane – Luksusowe i Ekskluzywne Ośrodki SPA w Zakopanem

Spa Zakopane jest idealnym rozwiązaniem, jeśli poważnie myślimy o pobycie w Ośrodku Odnowy Biologicznej. Niezwykły klimat jaki towarzyszy tej urokliwej miejscowości otacza nas bez względu na porę roku. Spa Zakopane doskonale sprawdza się jako miejsce regeneracji sił fizycznych i psychicznych. Cudowne, wręcz bajkowe otoczenie sprzyja lepszej skuteczności zabiegów. Ośrodki Spa w Zakopanem to wysokiej klasy ośrodki o gustownie urządzonym wnętrzu mające na celu poprawę zdrowia, kondycji organizmu, a przed wszystkim zrelaksowanie się. Nic tak nie odpręża jak pobyt w tej “zimowej stolicy Polski”. Poszczególne obiekty spa oferują wysokiej jakości usługi odnowy biologicznej takie jak: zabiegi na twarz, ciało, wszelkiego rodzaj masaże, pielęgnacja stóp i dłoni, aqua aerobik i wiele innych.

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Hotel Belvedere Resort & Spa ****

Hotel Belvedere Resort & Spa ****

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Belvedere położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek. Ekskluzywny hotel SPA w Zakopanem.

Redyk***

Redyk***

Redyk to nowy, dwupiętrowy obiekt oferujący noclegi w standardzie trzygwiazdkowego hotelu, nawiązujący architekturą do stylu zakopiańskiego.

od 110 zł