Konferencje – Obiekty Konferencyjne i Szkoleniowe w Zakopanem

Ośrodki konferencyjne i szkoleniowe usytuowane w centrum Zakopanego, a także w jej obrębie. Zakopane dysponuje szerokim wachlarzem gustownie urządzonych sal, obsługujących nawet najbardziej wyszukane spotkania biznesowe. Obiekty konferencyjne w Zakopanem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców wzbogaciły ofertę o różnorodne zabawy integracyjne. Niesamowita atmosfera otaczająca tą zimową stolicę Polski również sprawia, że Zakopane idealnie nadaje się do wszelakich firmowych wyjazdów integracyjnych. Bogato wyposażone sale konferencyjne pobudzają do odbywania ciekawych i absorbujących dyskusji. Wybrane sale biznesowe są klimatyzowane i zaopatrzone w najnowocześniejszy sprzęt technologiczny. Konferencje organizowane w zimowej stolicy Polski zachęcają do ponownych wizyt.

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

“Wersal” Hotel

“Wersal” Hotel

Miło nam zaprosić Państwa do odwiedzenia kameralnego hotelu położonego w zacisznej części centrum Zimowej Stolicy Polski.

od 160 zł
Hotel Belvedere Resort & Spa ****

Hotel Belvedere Resort & Spa ****

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Belvedere położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek. Ekskluzywny hotel SPA w Zakopanem.

Hotel*** Liptakówka

Hotel*** Liptakówka

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowo otwartego, komfortowego Pensjonatu Liptakówka*** w Białce Tatrzańskiej. Naszym Gościom oferujemy wypoczynek w luksusowych pokojach i apartamentach w standardzie trzygwiazdkowym.

Redyk***

Redyk***

Redyk to nowy, dwupiętrowy obiekt oferujący noclegi w standardzie trzygwiazdkowego hotelu, nawiązujący architekturą do stylu zakopiańskiego.

od 110 zł