Home Hotele Hotel Vivaldi*** Karpacz

Hotel Vivaldi*** Karpacz

3 min read

Kierując się maksymą, że „górskie krajobrazy ułatwiają kontemplację i pomagają snuć wspaniałe plany na przyszłość” masz możliwość się o tym przekonać w miejscu wyjątkowo urokliwym, jakim jest w górach, w Karpaczu nasz trzygwiazdkowy hotel VIVALDI. W naszych pokojach hotelowych jesteśmy w stanie zapewnić Ci wypoczynek na jaki zasługujesz.

 

Dysponujemy 72 miejscami noclegowymi w 27 pokojach o wysokim standardzie wyposażenia, gdzie harmonijna kolorystyka, wygoda i funkcjonalność jest dopełnieniem twoich oczekiwań. Wyposażone w TV-Sat, telefon i dostęp do internetu są w stanie usatysfakcjonować zarówno będących w podróży służbowej jak i tych, którzy w gronie przyjaciół, znajomych lub rodziny wybrali nasz hotel na miejsce wypoczynku.

Wesela

Szczególnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ślub. Chcąc uświetnić ten dzień szukacie Państwo właściwego miejsca na jego realizację. Wiecie, że ma być wyjątkowy, elegancki, pełen uroku i niebanalny – taki, który na długo pozostanie w pamięci. Mając na względzie ten szczególny moment proponujemy Państwu wyjątkowe wesele w górach i organizację przyjęcia weselnego w pełnej uroku Restauracji “Cztery Pory Roku” naszego Hotelu VIVALDI w Karpaczu.

Dla Firm

Wielu Gości doceniło nasze starania i zaangażowanie w realizację różnego rodzaju konferencji, pokazów czy szkoleń. Są one wymogiem współczesnego funkcjonowania w sferach biznesowych. Dysponując dwoma wyposażonymi w urządzenia multimedialne salami konferencyjnymi, stwarzamy możliwości pozwalające na profesjonalne przygotowanie spotkania czy szkolenia.

 

Dane obiektu:

adres: ul. Olimpijska 4
58-540 Karpacz
województwo: Dolnośląskie
telefon: + 48 75 761 99 33
www: www.vivaldi.pl/karpacz

Więcej podobnych
  • Hotel Jasek Premium***

    Lokalizacja: Wrocław, DolnośląskieHotel Jasek Premium*** to obiekt zlokalizowany w bardzo …
  • Hotel Tajty

    Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
  • Hotel Europa ****

    Lokalizacja: Starachowice, Świętokrzyskie Starachowice do idealna lokalizacja do osób z p…
Załąduj więcej z kategorii Hotele

Sprawdź również

Kampery: Podróżuj z pełnym komfortem i niezależnością

Kampery to bez wątpienia niezwykle wdzięczny środek transportu, doceniany przez osoby w ka…