Home Hotele Hotel – Restauracja “Dworek 1885”

Hotel – Restauracja “Dworek 1885”

9 min read

Serdecznie witamy w Hotelu – Restauracji “Dworek 1885″ i zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w naszych progach.

O nas

Serdecznie witamy w Hotelu – Restauracji “Dworek 1885” i zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w naszych progach.

Atrakcyjne położenie w malowniczej kotlinie Wzgórz Trzebnicko – Ostrzeszowskich wśród pięknych i starych lasów, wspaniała przyroda, czyste powietrze, zabytki to wszystko można kontemplować mieszkając w naszym hotelu.

Wyjątkowy klimat, niepowtarzalny styl i szczególna jakość usług zostały docenione i uhonorowane przez Wydawnictwo Pascal Najwyższym Wyróżnieniem.

Wesela – imprezy okolicznościowe

Drodzy Goście!
Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Warto więc, by wszystko, co z nim związane, było wyjątkowe – tak byśmy zawsze z chęcią powracali myślami do tej wspaniałej chwili. Hotel Dworek pomoże wam w tym, by ten dzień na długo pozostał w pamięci Waszej i wszystkich Waszych Gości. My możemy zapewnić Państwu doskonałą oprawę tej niecodziennej uroczystości, której głównymi bohaterami będziecie Wy. Powierzając nam organizację wesela, możecie Państwo być pewni, że będą to dzień i noc pełne niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Do każdego naszego Gościa podchodzimy indywidualnie, bierzemy pod uwagę Jego sugestie i propozycje, sami także przedstawiamy nasze koncepcje, tak by wszystkie Państwa oczekiwania zostały spełnione. Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczony zespół profesjonalistów, który zadba nie tylko o starannie przygotowane menu, ale także o odpowiedni, wyjątkowy wystrój sali i muzykę; będzie też dyskretnie czuwał nad przebiegiem całej uroczystości, tak by nic nie zmąciło tych wspaniałych chwil w Waszym życiu.
Nasz Hotel Dworek zadba o to, by czuli się Państwo wyjątkowo nie tylko w dniu ślubu, ale także w całym okresie jego przygotowań i później – już po zaślubinach. Nie tylko Wy – główni aktorzy uroczystości, ale także wszyscy Wasi goście. Do Państwa dyspozycji mamy i wybrane pomieszczenia w naszym Hotelu, i także cały nasz obiekt. Dla szczególnego upamiętniania tych wspaniałych chwil zaślubin, warto nieraz spędzić w naszym Hotelu nieco więcej czasu i to w gronie bliskich nam osób. Proponujemy Państwu więc wynajęcie całego Hotelu – tylko na Państwa wyłączność. Wszystkie miejsca hotelowe, pokoje, sale konferencyjne, bar, restauracje oddajemy wówczas całkowicie i wyłącznie do Państwa dyspozycji. Tego typu zamówienia rozpatrujemy indywidualnie, więc możecie Państwo być pewni, że nasz Hotel będzie w pełni dostosowany do Waszych potrzeb i preferencji.
Warto podkreślić, że nasza doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa i perfekcyjna organizacja waszych uroczystości idą w parze z przystępną ceną, toteż mamy nadzieję, że nie raz Państwo do nas wrócicie. Tymczasem mamy nadzieję powitać Państwa wkrótce w naszych progach!

Konferencje, szkolenia, spotkania…

Atrakcyjne położenie, bliskość pięknych, starych lasów, wspaniała przyroda i czyste powietrze sprawiają, że nasz Hotel Dworek to wymarzone miejsce do organizowania wszelakich spotkań biznesowych, konferencji oraz wszelkiego rodzaju przyjęć i uroczystości. Za wyborem naszego ośrodka przemawia jednak nie tylko jego doskonała lokalizacja, ale przede wszystkim to, że w pełni profesjonalnie, z dbałością o wszelkie szczegóły realizujemy Państwa zamówienia, nawet te najbardziej wyszukane. Do Państwa dyspozycji oddajemy nie tylko wyjątkowy zespół, ale także nowoczesne i bogato wyposażone wnętrza. W naszym Hotelu mają Państwo do dyspozycji pięć różnych sal, z których każda ma inną wielkość i które można dostosować do indywidualnych zamówień i potrzeb. Każda z sal jest wyposażona w nowoczesną technologię, tak że bez problemu i na wysokim poziomie urządzicie Państwo u nas spotkania biznesowe czy konferencje bądź szkolenia.
Proponujemy Państwu dwa klasyczne ustawienia sal wraz sugerowaną ilością osób dla poszczególnego układu. Niezależnie od naszych sugestii, każdą z sal można dowolnie zaadaptować według Państwa życzeń i oczekiwań.

Ustawienie Kinowe       Podkowa

 • Sala Klubowa            20 osób    –  30 osób
 • Ogród zimowy            20 osób  –  26 osób
 • Sala Bankietowa     100 osób  –  50 osób
 • Sala Restauracyjna  30 osób  –  30 osób
 • Sala śniadaniowa    20 osób  –  15 osób
 • Namiot                        60 osób –  40 osób

Sale są w pełni klimatyzowane oraz posiadają dźwiękoszczelne okna.
Dodatkowo wyposażone są w stałe łącze internetowe, rzutnik multimedialny oraz flipcharty.
Konferencje biznesowe, naukowe, prelekcje, spotkania panelowe, promocje książek czy nowych produktów, wieczory kulturalne, bankiety, prezentacje firm i strategii marketingowych czy innych spotkań, skierowanych i do zaproszonego grona, i do szerokiej publiczności – na wszystkie tego typu spotkania sale naszego hotelu są doskonałym miejscem. Oczywiście, zawsze, według Państwa uznania, każdą z oferowanych sal możemy przystosować do indywidualnych wymagań i potrzeb.
Jeśli szukacie Państwo idealnego otoczenia dla ekskluzywnej konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń czy jakichkolwiek innych spotkań bądź imprez, Hotel Dworek z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Sprostamy wszystkim Państwa potrzebom i wymaganiom.

Dane obiektu:

adres: ul. Kaliska 7/9
63-500 Ostrzeszów
województwo: Wielkopolskie
telefon: +48 62 730 95 50
www: www.dworek.net.pl

Więcej podobnych
 • Hotel Jasek Premium***

  Lokalizacja: Wrocław, DolnośląskieHotel Jasek Premium*** to obiekt zlokalizowany w bardzo …
 • Hotel Tajty

  Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
 • Hotel Europa ****

  Lokalizacja: Starachowice, Świętokrzyskie Starachowice do idealna lokalizacja do osób z p…
Załąduj więcej z kategorii Hotele

Sprawdź również

Impreza okolicznościowa – 15 punktów wartych uwagi

Organizowanie imprez okolicznościowych jest sztuką, która wymaga uwzględnienia wielu czynn…