Home Hotele Hotel Zamek Rydzyna

Hotel Zamek Rydzyna

3 min read

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą Zamku osoby indywidualne i organizatorów pobytów grupowych. Będziemy zaszczyceni, jeżeli zechcecie Państwo z oferty tej skorzystać.

 

Hotel “Zamek w Rydzynie” jest dogodnie położony przy głównej trasie z Poznania do Wrocławia, w połowie odległości między tymi miastami. Odległe o 10 km Leszno posiada bezpośrednie połączenie kolejowe z wieloma miastami, w tym z Warszawą (pociągi Inter City). Stacja kolejowa Rydzyna położona jest 3 km od centrum miasta. Proponujemy wysiadać w Lesznie, skąd łatwo można dojechać do Zamku taksówką lub autobusem. Najbliższe lotniska z lotami do Berlina, Warszawy i innych miast w Poznaniu i we Wrocławiu.

Konferencje

Zapraszamy do korzystania z naszych pomieszczeń hotelowych, 8 sal konferencyjno bankietowych oraz z rozległej przestrzeni wystawienniczej i terenów rekreacyjnych. Dysponujemy 100 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3- osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV Sat, radioodbiorniki, telefony. Część pokoi posiada dostęp do internetu (łącze bezprzewodowe) oraz minibarki. Wybrane pokoje są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Gości naszego hotelu zapraszamy do bezpłatnego korzystania z pokoju bilardowego oraz z mini siłowni.

Pokoje

Pokoje jednoosobowe -10. Pokoje dwuosobowe – 37, w tym 1 pokój “królewski” i 6 pokoi “książęcych”.  W pokojach od strony dziedzińca wewnętrznego bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego. Kod dostępu w recepcji hotelowej. Wszystkie pokoje z łazienkami, TV, radioodbiorniki, telefony. Gości naszego hotelu zapraszamy do bezpłatnego korzystania z mini siłowni, pokoju bilardowego,”małej” czytelni oraz ogródka piknikowego.  W cenę pokoju wliczony jest nocleg, śniadanie w formie szwedzkiego bufetu oraz podatek VAT. Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do godz. 11.00 dnia następnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen. Parking płatny dozorowany. Parking bezpłatny znajduje się przed wjazdem na wyspę zamkową.

 

Dane obiektu:

adres: pl. Zamkowy 1
64-130 Rydzyna
województwo: Wielkopolskie
telefon: +48 65 529 50 40
www:
 • perła leśna nadarzyn

  Perła Leśna

  Wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku Perła Leśna to ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy,…
 • Hotel Tajty

  Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
 • RADOCZA PARK Hotel*** Active&Spa

  Lokalizacja: Radocza, Małopolskie Usytuowany w spokojnym otoczeniu wiejskiej przyrody kom…
Więcej podobnych
 • Hotel Jasek Premium***

  Lokalizacja: Wrocław, DolnośląskieHotel Jasek Premium*** to obiekt zlokalizowany w bardzo …
 • Hotel Tajty

  Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
 • Hotel Europa ****

  Lokalizacja: Starachowice, Świętokrzyskie Starachowice do idealna lokalizacja do osób z p…
Załąduj więcej z kategorii Hotele

Sprawdź również

Impreza okolicznościowa – 15 punktów wartych uwagi

Organizowanie imprez okolicznościowych jest sztuką, która wymaga uwzględnienia wielu czynn…