Spa Tatry – Obiekty i Ośrodki SPA&Wellness w Tatrach

Wykaz obiektów i ośrodków spa zlokalizowanych w polskich Tatrach. Prezentacja wyjątkowych, ekskluzywnych obiektów oferujących odnowę biologiczną na najwyższym poziomie. Poszukiwanie komfortowego obiektu spa nie stanowi już żadnego problemu. Zaprezentowane ośrodki oferują wczasy odchudzające, zabiegi, leczenie wodą, zabiegi relaksująco-wzmacniające, czy też manicure, pedicure. Ośrodki Spa w Tatrach czekają na Ciebie, więc przygotuj sobie chwilę i wybierz właściwy dla swoich wymagań obiekt wellness.

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Hotel Belvedere Resort & Spa ****

Hotel Belvedere Resort & Spa ****

Luksusowy czterogwiazdkowy hotel Belvedere położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy jednej z najpiękniejszych dolin tatrzańskich – Dolinie Białego. Spacer do centrum Zakopanego zajmuje około 10 minut. Takie położenie hotelu gwarantuje relaks i wypoczynek. Ekskluzywny hotel SPA w Zakopanem.

NoNameLuxuryHotel&Spa****

NoNameLuxuryHotel&Spa****

Wykonany z pni drzew iglastych, czterogwiazdkowy luksusowy Hotel NoNameLuxury & SPA usytuowany jest w oazie spokoju, zatopionej w otoczeniu naturalnej zieleni sąsiedztwa Parku Narodowego. Głównym przewodnikiem jest jasność przestrzeni, minimalizmu i w pewnych aspektach futuryzmu, struktur z pozoru w stylu klasycznym na przemian z 9 metrowymi przeszkleniami.

Redyk***

Redyk***

Redyk to nowy, dwupiętrowy obiekt oferujący noclegi w standardzie trzygwiazdkowego hotelu, nawiązujący architekturą do stylu zakopiańskiego.

od 110 zł