SPA Bieszczady – Ośrodki i Obiekty SPA w Bieszczadach

Bieszczady należą do najmniej zaludnionych regionów naszego kraju. Jest to także najsłabiej zagospodarowany teren w tej części Europy. Wypoczynek w Bieszczadach na rozległych, porośniętych naturalnymi lasami z bogatą fauną i florą terenach jest odpowiedni dla osób poszukujących ciszy, spokoju i regeneracji sił. Najlepszą formą odnowy organizmu jest pobyt w jednym z ośrodków SPA zlokalizowanych w Bieszczadach. Komfortowy wypoczynek połączony z kontaktem z przyrodą z pewnością przyczyni się do odpowiedniego relaksu, wypoczynku fizycznego i psychicznego. VipTurystyka.pl prezentuje jedynie luksusowe i ekskluzywne SPA w Bieszczadach zapewniające wysoką jakość usług oraz prestiż pobytu.

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Dwór Kombornia Hotel & SPA****

Dwór Kombornia Hotel & SPA****

Zapraszamy Państwa do Dworu Kombornia Hotel & SPA**** – niepowtarzalnego, luksusowego hotelu typu boutique położonego u wrót Bieszczad. To wyjątkowe miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i prywatność. Obejmuje ono 10 hektarowy zabytkowy zespół dworsko-parkowy, którego historia sięga XVI.