SPA Beskidy – Ośrodki i Obiekty SPA&Wellness w Beskidach

Wypoczynek w Beskidach jest polecany dla osób poszukujących spokoju, przepięknych widoków oraz  kontaktu z przyrodą – w Beskidach zlokalizowanych jest aż jedenaście parków narodowych, w tym cztery w granicach naszego kraju. Odpoczynek warto połączyć z odnową biologiczną w luksusowych ośrodkach spa, zapewniających komfortowy wypoczynek, pobyt z atrakcjami oraz niezliczoną ilość zabiegów poprawiających urodę, regenerujących siły oraz relaksujących całe ciało. Warto sprawdzić poszczególne możliwości jakie oferują ośrodki spa w Beskidach. Jeżeli poszukują Państwo komfortu i wysokiej jakości w jednym, niniejsza lista z pewnością Państwa nie zawiedzie.

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Hotel BELWEDER*****

Hotel BELWEDER*****

Hotel Belweder to nowoczesny i ekskluzywny pięciogwiazdkowy obiekt usytuowany na zboczu Góry Równicy, wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia, w samym centrum Beskidów.

MŁYN JACKA Hotel & Spa****

MŁYN JACKA Hotel & Spa****

MŁYN JACKA Hotel & Spa**** to miejsce w którym styl spotyka się z pasją. Komfortowe sale konferencyjną zapraszają do organizacji skutecznego szkolenia, eventu. Hotel oferuje także organizację przyjęcia weselnego oraz pozostałych imprez rodzinnych.

od 320