Noclegi Beskidy – Luksusowe Pokoje w Beskidach

Noclegi Beskidy to baza ekskluzywnych i komfortowych ośrodków turystycznych usytuowanych w tej niezwykle urokliwej grupie pasm górskich w Karpatach. Beskidy należą również do grona najmłodszych gór w Polsce. Luksusowe i ekskluzywne pokoje znajdą tutaj zarówno zapaleni miłośnicy narciarstwa, jaki i biznesmeni o wyszukanym guście, a nawet spragnione chwili odpoczynku małżeństwa. Noclegi Beskidy obejmują gustownie urządzone obiekty w takich miejscowościach jak: Krynica, Żywiec, Krosno, Szczyrk, czy doskonale wszystkim znane Wisła i Milówka. Ośrodki wypoczynkowe przedstawione w podstronie Noclegi Beskidy spełniają najbardziej wygórowane wymagania.

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

CKiR Orle Gniazdo usytuowane u stóp Klimczoka na wysokości 600 m.n.p.m, oferuje Gościom widok na pasmo Beskidu Śląskiego wraz z jego najwyższym szczytem – Skrzyczne.

Hotel BELWEDER*****

Hotel BELWEDER*****

Hotel Belweder to nowoczesny i ekskluzywny pięciogwiazdkowy obiekt usytuowany na zboczu Góry Równicy, wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia, w samym centrum Beskidów.

MŁYN JACKA Hotel & Spa****

MŁYN JACKA Hotel & Spa****

MŁYN JACKA Hotel & Spa**** to miejsce w którym styl spotyka się z pasją. Komfortowe sale konferencyjną zapraszają do organizacji skutecznego szkolenia, eventu. Hotel oferuje także organizację przyjęcia weselnego oraz pozostałych imprez rodzinnych.

od 320
Park Hotel Łysoń****

Park Hotel Łysoń****

ParkHotel Łysoń to nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel położony w miejscowości Inwałd, zaledwie 5km od centrum WADOWIC, tuż przy głównej trasie Kraków – Wadowice – Bielsko-Biała. ParkHotel Łysoń oddaje do użytku swych Gości 41 pokoi oraz dwa luksusowe apartamenty.