Home Partnerzy

Partnerzy

32 min read

Złoty Standard

Projekt “Złoty Standard w Obsłudze Klienta…” to doradztwo, certyfikacja i szeroka promocja dla MŚP w branży hotelarskiej. “Złoty Standard…” jest wyróżnieniem, które potwierdza wysoki poziom obsługi klienta. Projekt „Złoty Standard w Obsłudze Klienta – wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w hotelarstwie i gastronomii” ma na celu bezpłatny audyt, doradztwo i certyfikację potwierdzającą wysoki standard obsługi klienta.

Strona www projektu: www.zlotystandard.info Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny

Czytaj więcej >>

LuksusoweMiasta.pl


LuksusoweMiasta.pl to odpowiedz na dążenie społeczeństwa do korzystania z rzeczy prestiżowych i luksusowych. Piszemy o premierach teatralnych, galeriach sztuki, motoryzacji premium, jachtingu, sportach prestiżowych, nowinkach technicznych, nieruchomościach i wielu innych. Jesteśmy głównym i pierwszym portalem informacyjno-luksusowym w kraju, który ma swoje regionalne mutacje. Niebawem znajdą nas Państwo w takich miastach jak: Lublin, Rzeszów, Białystok, Trójmiasto, Kraków i inne. Mamy nadzieję, że do końca 2011 roku będziemy we wszystkich polskich miastach wojewódzkich.

Strona www projektu: www.luksusowemiasta.pl Rodzaj Patronatu: Obustronna promocja, Prezentacja Wyszukiwarki na serwisie www.luksusowemiasta.pl

 

Dziennik Turystyczny

Dziennik Turystyczny – codzienne informacje z branży turystycznej. Dostarcza każdego dnia najświeższe wiadomości z szeroko rozumianej branży turystycznej. Kieruje się w stronę właścicieli i pracowników biur podróży, obiektów noclegowych, przewoźników, obiektów gastronomicznych, samorządów, organizacji i stowarzyszeń, twórców projektów e-turystycznych, mediów oraz wszystkich tych, którym sprawy turystyczne są bliskie.

Strona www projektu: www.dziennikturystyczny.pl

Rodzaj Patronatu: Obustronna promocja serwisów

 

Best Hotel Award 2012

Znane wszystkim Oscary, Złote Globy czy Grammy to jedne z najbardziej prestiżowych nagród branży filmowej i muzycznej. Serwis rezerwuje.pl postanowił pójść w ślady organizatorów tychże nagród i stworzyć podobne wyróżnienie dla branży, w której pracuje od lat: hotelarstwa. Strona www projektu: www.besthotelaward.pl Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny, Promocja Konkursu

Czytaj artykuł >>

 

Travel Channel

Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujący, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów do wszystkich zakątków ziemi, na przygody z plecakiem, kulinarne poszukiwania, ekologiczne wczasy, w ekskluzywne miejsca oraz luksusowe zakątki na całym świecie.

Strona www projektu: www.travelchanneltv.pl Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny

Czytaj więcej >>

  Balance Education

Firma Balance Education specjalizuje się w organizacji szkoleń, warsztatów i konferencji. Ponadto zajmujemy się promocją i kojarzeniem partnerów biznesowych. Nasze doświadczenie na rynku szkoleń sięga 2001 r.

Strona www projektu: www.balanceeducation.pl Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny

Czytaj więcej >>

  NaTatry.pl Tatry w pigułce. Profesjonalny portal dostarczający informacji o turystyce w Tatrach Wysokich i Zachodnich. Warto sprawdzić poradnik turysty i informacje o wyprawach. Strona www: www.NaTatry.pl Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny

  InvestHotel

Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL są nawiększym, specjalistycznym wydarzeniem dla branży hotelarskiej w Polsce. W ramach targów INVEST-HOTEL najnowsza ofertę prezentują dostawcy wyposażenia dla hoteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych i sal konferencyjnych.

Strona www: www.InvestHotel.pl Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny

  Flagi producent – iFlagi.pl

Dziennik Turystyczny

 

Dziennik Turystyczny – codzienne informacje z branży turystycznej. Dostarcza każdego dnia najświeższe wiadomości z szeroko rozumianej branży turystycznej. Kieruje się w stronę właścicieli i pracowników biur podróży, obiektów noclegowych, przewoźników, obiektów gastronomicznych, samorządów, organizacji i stowarzyszeń, twórców projektów e-turystycznych, mediów oraz wszystkich tych, którym sprawy turystyczne są bliskie.

Patronat Medialny – Best Hotel Award 2011

Znane wszystkim Oscary, Złote Globy czy Grammy to jedne z najbardziej prestiżowych nagród branży filmowej i muzycznej. Serwis rezerwuje.pl postanowił pójść w ślady organizatorów tychże nagród i stworzyć podobne wyróżnienie dla branży, w której pracuje od lat: hotelarstwa. Jak mówi Marcin Król, właściciel serwisu: “Chcemy aby i w naszej branży najlepsi byli docenieni i odpowiednio odznaczeni. To swego rodzaju ukłon w stronę hoteli, które dbają o klienta, a swoją działalnością udowadniają, iż są wzorem godnym naśladowania dla innych podmiotów. Jako jeden z liderów serwisów rezerwacyjnych w Polsce czujemy się poniekąd zobowiązani do organizacji konkursu i przyjęcia roli gospodarza. Mamy nadzieję, że w 100% podołamy zadaniu.” Best Hotel Award to nagroda, która przyznawana jest hotelom w 35 kategoriach, od kategorii stricte lokalnych po kategorie ogólnopolskie i zagraniczne. Głosować może każdy, kto chociaż raz dokonał rezerwacji w systemie rezerwuje.pl bądź wyśle sms-a pod specjalnie przygotowany do tego celu numer. Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie Nagród: www.besthotelaward.pl. Co więcej, każdy głosujący weźmie udział w losowaniu cennych nagród rzeczowych oraz darmowych weekendów w hotelach w atrakcyjnych, turystycznych miastach. Samo głosowanie będzie trwać od 10 lutego do 30 listopada 2011 r. a więc wystarczająco długo, by dokonać jak najlepszego wyboru. Niedługo po tym, bo 10 grudnia ogłoszone zostaną oficjalne wyniki a nagrody trafią w ręce najlepszych, czyli zwycięzców danej kategorii.

<< NOMINOWANE HOTELE >>

Patronat Medialny nad Konferencją e-Travel Forum 2011

Międzynarodowa Konferencja e-Travel Forum 2011

25-26 stycznia 2011 w hotelu Radisson Blu w Warszawie

 

W dniach 25–26 stycznia 2011 roku odbędzie się międzynarodowa konferencja e-Travel Forum 2011 w hotelu Radisson Blu w Warszawie. Konferencja adresowana jest branży turystyczno-hotelarskiej. W konferencji corocznie biorą udział menedżerowie, przedstawiciele hoteli, biur podróży, portali internetowych, linii lotniczych, przewoźników kolejowych, autobusowych, promowych, a także reprezentanci regionów, miast, uczelni oraz firm ubezpieczeniowych i consultingowych. Głównym celem tegorocznej konferencji jest zaprezentowanie najlepszych strategii dystrybucji oferty turystycznej za pośrednictwem internetu i narzędzi wspierających promocję w internecie. Konferencja w swojej trzyletniej historii zgromadziła prawie 1000 uczestników oraz blisko 200 mówców. Jest doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów biznesowych, zapoznania się z trendami związanymi z tematyka e-commerce w turystyce. Podczas obrad plenarnych spodziewamy się zgromadzić około 200-240 osób zatrudnionych w ramach branży turystycznej lub firmach tę branżę obsługujących. Udział w e-Travel Forum 2011 to doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w zakresie e-commerce. W trakcie konferencji mówcy z Polski i zagranicy przedstawią trendy, innowacyjne rozwiązania związane z e-commerce. Pełne informacje o programie i mówcach zaproszonych do udziału w e-Travel Forum 2011 znajdują się na stronie e-Travel Forum 2011

Travel Channel

 

Travel Channel jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych kanałów turystycznych i podróżniczych w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nadaje w 19 językach, przez 24 godziny na dobę. Travel Channel należy do Travel Channel International Limited (TCI) – niezależnej, prywatnej spółką z siedzibą w Londynie. Uruchomiony w 1994 roku, Travel Channel International dostarcza sygnał do ponad 700 operatorów kablowych i satelitarnych oraz IPTV poprzez 20 różne satelity. Travel Channel jest również wiodącym producentem wysokiej jakości programów na całym świecie. Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujący, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów do wszystkich zakątków ziemi, na przygody z plecakiem, kulinarne poszukiwania, ekologiczne wczasy, w ekskluzywne miejsca oraz luksusowe zakątki na całym świecie. Zobacz świat oczami naszych ekspertów.

PRZEWODNIKI

Szukasz inspiracji na kolejny urlop lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej o świecie? Zasięgnij informacji od prowadzących programy Żyłka podróżnicza czy też serii Esencja podróży.

LUKSUS

W naszej podróży po najbardziej ekskluzywnych hotelach i ośrodkach nie schodzimy poniżej 5 gwiazdek. Zobacz jakie luksusy czekają na Ciebie wraz programami Luksusowe podróże, Pocztówki z raju oraz Top Travel.

FILMY DOKUMENTALNE

Urzekające i inspirujące programy dokumentalne zabiorą Was w najbardziej ekscytujące miejsca na świecie. Od miejsc prezentowanych przez głodnych kultury i wrażeń prowadzących program Światowa Odyseja Juliana i Kamili poprzez doświadczania najbardziej spektakularnych zjawisk jakie może nam zapewnić Matka Natura wraz z serią Gniewna Planeta, liczy się nie cel, lecz sama podróż.

PRZYGODA

Potrzebujesz zastrzyku emocji? Surfuj, nurkuj i wspinaj się w poszukiwaniu przygody w programach Poszukiwacze przygód oraz Ekstremalni podróżnicy.

ZAINTERESOWANIA

Czy to żeglarstwo, pociągi, trekking, wyścigi samochodowe, golf czy motocykle, niezależnie od Twojej pasji, wiemy, że inni ją z Tobą dzielą! Odkryj to wszystko razem z Travel Channel w programach Z Budapesztu do Bamako, Niezwykłe podróże kolejami, Wielka ryba oraz Najwspanialsze trasy motocyklowe na świecie.

 

Znane wszystkim Oscary, Złote Globy czy Grammy to jedne z najbardziej prestiżowych nagród branży filmowej i muzycznej. Serwis rezerwuje.pl postanowił pójść w ślady organizatorów tychże nagród i stworzyć podobne wyróżnienie dla branży, w której pracuje od lat: hotelarstwa.

Jak mówi Marcin Król, właściciel serwisu: “Chcemy aby i w naszej branży najlepsi byli docenieni i odpowiednio odznaczeni. To swego rodzaju ukłon w stronę hoteli, które dbają o klienta, a swoją działalnością udowadniają, iż są wzorem godnym naśladowania dla innych podmiotów. Jako jeden z liderów serwisów rezerwacyjnych w Polsce czujemy się poniekąd zobowiązani do organizacji konkursu i przyjęcia roli gospodarza. Mamy nadzieję, że w 100% podołamy zadaniu.”

Best Hotel Award to nagroda, która przyznawana jest hotelom w 35 kategoriach, od kategorii stricte lokalnych po kategorie ogólnopolskie i zagraniczne. Głosować może każdy, kto chociaż raz dokonał rezerwacji w systemie rezerwuje.pl bądź wyśle sms-a pod specjalnie przygotowany do tego celu numer. Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie Nagród: www.besthotelaward.pl. Co więcej, każdy głosujący weźmie udział w losowaniu cennych nagród rzeczowych oraz darmowych weekendów w hotelach w atrakcyjnych, turystycznych miastach.

Samo głosowanie będzie trwać od 10 lutego do 30 listopada 2011 r. a więc wystarczająco długo, by dokonać jak najlepszego wyboru. Niedługo po tym, bo 10 grudnia ogłoszone zostaną oficjalne wyniki a nagrody trafią w ręce najlepszych, czyli zwycięzców danej kategorii.

Dziennik Turystyczny

 

Dziennik Turystyczny – codzienne informacje z branży turystycznej. Dostarcza każdego dnia najświeższe wiadomości z szeroko rozumianej branży turystycznej. Kieruje się w stronę właścicieli i pracowników biur podróży, obiektów noclegowych, przewoźników, obiektów gastronomicznych, samorządów, organizacji i stowarzyszeń, twórców projektów e-turystycznych, mediów oraz wszystkich tych, którym sprawy turystyczne są bliskie.

Patronat Medialny – Best Hotel Award 2011

Znane wszystkim Oscary, Złote Globy czy Grammy to jedne z najbardziej prestiżowych nagród branży filmowej i muzycznej. Serwis rezerwuje.pl postanowił pójść w ślady organizatorów tychże nagród i stworzyć podobne wyróżnienie dla branży, w której pracuje od lat: hotelarstwa. Jak mówi Marcin Król, właściciel serwisu: “Chcemy aby i w naszej branży najlepsi byli docenieni i odpowiednio odznaczeni. To swego rodzaju ukłon w stronę hoteli, które dbają o klienta, a swoją działalnością udowadniają, iż są wzorem godnym naśladowania dla innych podmiotów. Jako jeden z liderów serwisów rezerwacyjnych w Polsce czujemy się poniekąd zobowiązani do organizacji konkursu i przyjęcia roli gospodarza. Mamy nadzieję, że w 100% podołamy zadaniu.” Best Hotel Award to nagroda, która przyznawana jest hotelom w 35 kategoriach, od kategorii stricte lokalnych po kategorie ogólnopolskie i zagraniczne. Głosować może każdy, kto chociaż raz dokonał rezerwacji w systemie rezerwuje.pl bądź wyśle sms-a pod specjalnie przygotowany do tego celu numer. Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie Nagród: www.besthotelaward.pl. Co więcej, każdy głosujący weźmie udział w losowaniu cennych nagród rzeczowych oraz darmowych weekendów w hotelach w atrakcyjnych, turystycznych miastach. Samo głosowanie będzie trwać od 10 lutego do 30 listopada 2011 r. a więc wystarczająco długo, by dokonać jak najlepszego wyboru. Niedługo po tym, bo 10 grudnia ogłoszone zostaną oficjalne wyniki a nagrody trafią w ręce najlepszych, czyli zwycięzców danej kategorii.

<< NOMINOWANE HOTELE >>

Patronat Medialny nad Konferencją e-Travel Forum 2011

Międzynarodowa Konferencja e-Travel Forum 2011

25-26 stycznia 2011 w hotelu Radisson Blu w Warszawie

 

W dniach 25–26 stycznia 2011 roku odbędzie się międzynarodowa konferencja e-Travel Forum 2011 w hotelu Radisson Blu w Warszawie. Konferencja adresowana jest branży turystyczno-hotelarskiej. W konferencji corocznie biorą udział menedżerowie, przedstawiciele hoteli, biur podróży, portali internetowych, linii lotniczych, przewoźników kolejowych, autobusowych, promowych, a także reprezentanci regionów, miast, uczelni oraz firm ubezpieczeniowych i consultingowych. Głównym celem tegorocznej konferencji jest zaprezentowanie najlepszych strategii dystrybucji oferty turystycznej za pośrednictwem internetu i narzędzi wspierających promocję w internecie. Konferencja w swojej trzyletniej historii zgromadziła prawie 1000 uczestników oraz blisko 200 mówców. Jest doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów biznesowych, zapoznania się z trendami związanymi z tematyka e-commerce w turystyce. Podczas obrad plenarnych spodziewamy się zgromadzić około 200-240 osób zatrudnionych w ramach branży turystycznej lub firmach tę branżę obsługujących. Udział w e-Travel Forum 2011 to doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w zakresie e-commerce. W trakcie konferencji mówcy z Polski i zagranicy przedstawią trendy, innowacyjne rozwiązania związane z e-commerce. Pełne informacje o programie i mówcach zaproszonych do udziału w e-Travel Forum 2011 znajdują się na stronie e-Travel Forum 2011

Travel Channel

 

Travel Channel jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych kanałów turystycznych i podróżniczych w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nadaje w 19 językach, przez 24 godziny na dobę. Travel Channel należy do Travel Channel International Limited (TCI) – niezależnej, prywatnej spółką z siedzibą w Londynie. Uruchomiony w 1994 roku, Travel Channel International dostarcza sygnał do ponad 700 operatorów kablowych i satelitarnych oraz IPTV poprzez 20 różne satelity. Travel Channel jest również wiodącym producentem wysokiej jakości programów na całym świecie. Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujący, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów do wszystkich zakątków ziemi, na przygody z plecakiem, kulinarne poszukiwania, ekologiczne wczasy, w ekskluzywne miejsca oraz luksusowe zakątki na całym świecie. Zobacz świat oczami naszych ekspertów.

PRZEWODNIKI

Szukasz inspiracji na kolejny urlop lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej o świecie? Zasięgnij informacji od prowadzących programy Żyłka podróżnicza czy też serii Esencja podróży.

LUKSUS

W naszej podróży po najbardziej ekskluzywnych hotelach i ośrodkach nie schodzimy poniżej 5 gwiazdek. Zobacz jakie luksusy czekają na Ciebie wraz programami Luksusowe podróże, Pocztówki z raju oraz Top Travel.

FILMY DOKUMENTALNE

Urzekające i inspirujące programy dokumentalne zabiorą Was w najbardziej ekscytujące miejsca na świecie. Od miejsc prezentowanych przez głodnych kultury i wrażeń prowadzących program Światowa Odyseja Juliana i Kamili poprzez doświadczania najbardziej spektakularnych zjawisk jakie może nam zapewnić Matka Natura wraz z serią Gniewna Planeta, liczy się nie cel, lecz sama podróż.

PRZYGODA

Potrzebujesz zastrzyku emocji? Surfuj, nurkuj i wspinaj się w poszukiwaniu przygody w programach Poszukiwacze przygód oraz Ekstremalni podróżnicy.

ZAINTERESOWANIA

Czy to żeglarstwo, pociągi, trekking, wyścigi samochodowe, golf czy motocykle, niezależnie od Twojej pasji, wiemy, że inni ją z Tobą dzielą! Odkryj to wszystko razem z Travel Channel w programach Z Budapesztu do Bamako, Niezwykłe podróże kolejami, Wielka ryba oraz Najwspanialsze trasy motocyklowe na świecie.

 

Znane wszystkim Oscary, Złote Globy czy Grammy to jedne z najbardziej prestiżowych nagród branży filmowej i muzycznej. Serwis rezerwuje.pl postanowił pójść w ślady organizatorów tychże nagród i stworzyć podobne wyróżnienie dla branży, w której pracuje od lat: hotelarstwa.

Jak mówi Marcin Król, właściciel serwisu: “Chcemy aby i w naszej branży najlepsi byli docenieni i odpowiednio odznaczeni. To swego rodzaju ukłon w stronę hoteli, które dbają o klienta, a swoją działalnością udowadniają, iż są wzorem godnym naśladowania dla innych podmiotów. Jako jeden z liderów serwisów rezerwacyjnych w Polsce czujemy się poniekąd zobowiązani do organizacji konkursu i przyjęcia roli gospodarza. Mamy nadzieję, że w 100% podołamy zadaniu.”

Best Hotel Award to nagroda, która przyznawana jest hotelom w 35 kategoriach, od kategorii stricte lokalnych po kategorie ogólnopolskie i zagraniczne. Głosować może każdy, kto chociaż raz dokonał rezerwacji w systemie rezerwuje.pl bądź wyśle sms-a pod specjalnie przygotowany do tego celu numer. Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie Nagród: www.besthotelaward.pl. Co więcej, każdy głosujący weźmie udział w losowaniu cennych nagród rzeczowych oraz darmowych weekendów w hotelach w atrakcyjnych, turystycznych miastach.

Samo głosowanie będzie trwać od 10 lutego do 30 listopada 2011 r. a więc wystarczająco długo, by dokonać jak najlepszego wyboru. Niedługo po tym, bo 10 grudnia ogłoszone zostaną oficjalne wyniki a nagrody trafią w ręce najlepszych, czyli zwycięzców danej kategorii.

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii 

Sprawdź również

Kampery: Podróżuj z pełnym komfortem i niezależnością

Kampery to bez wątpienia niezwykle wdzięczny środek transportu, doceniany przez osoby w ka…