Home Hotele PAŁAC WIEJCE

PAŁAC WIEJCE

3 min read

Pałac Wiejce to nowoczesne i komfortowe centrum konferencyjno szkoleniowe oraz hotel zlokalizowany w jednym z największych i najokazalszych obiektów zabytkowych zachodniej Polski.

W stylowych wnętrzach odrestaurowano i uzupełniono oryginalne elementy dekoracyjne by jak najwierniej przywołać ducha dawnej epoki. Wystrój i wyposażenie, które łączy w sobie oryginalny charakter Pałacu z nowoczesnością i funkcjonalnością klasyfikuje obiekt w standardzie hoteli czterogwiazdkowych.
Znajdujący się w zakolu Warty Pałac otoczony jest lasami Puszczy Noteckiej oraz 15 hektarowym parkiem z przepięknym starym drzewostanem i systemem stawów.

Konferencje i szkolenia

Otoczenie Pałacu oraz współpraca z profesjonalnymi firmami eventowymi sprawia, że wybór atrakcji jaki możemy zapewnić w celu urozmaicenia szkolenia czy organizacji imprezy integracyjnej jest niemal nieograniczony. Przykładowe propozycje atrakcji to: jazda konna, przejażdżki bryczką, wycieczki rowerowe, Nordic Walking, loty balonem i lotnią, spływy kajakowe, strzelanie z łuku, paintball, quady, mini golf, szachy i kręgle ogrodowe.

Po emocjonujących atrakcjach czy wyczerpujących szkoleniach zapraszamy do relaksu w saunie fińskiej i parowej oraz jacuzzi.

Dodatkową atrakcją są noclegi w pałacu oraz zabytkowych budynkach Rządcówki, Folwarku i Domku Ogrodnika. Maksymalna ilość miejsc noclegowych to 143. W układzie konferencyjnym możemy zapewnić nocleg dla 130 osób.
Pałac Wiejce znajduje się na granicy dwóch krain geograficznych: Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej oraz dwóch województw (wielkopolskie i lubuskie). Najbliższe duże miasta to Poznań, Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski.
W Pałacu Wiejce organizujemy: imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, wesela jak również wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i firmowe. Liczne sale konferencyjne oraz bankietowe w zależności od aranżacji mogą przemienić się w sale weselne jak również służyć jako sceneria koncertu, pokazu czy innego wydarzenia. Niezależnie od charakteru każda impreza zorganizowana w Pałacu Wiejce będzie wyjątkowa.

 

Dane obiektu:

adres: Wiejce 17A
66-440 Skwierzyna
województwo: Lubuskie
telefon: +48 95 717 31 30
www:

 • perła leśna nadarzyn

  Perła Leśna

  Wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku Perła Leśna to ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy,…
 • Hotel BELWEDER*****

  Lokalizacja: Ustroń, Śląskie Hotel Belweder to nowoczesny i ekskluzywny pięciogwiazdkowy …
 • Pałac Zdunowo

  Lokalizacja: Zdunowo, Mazowieckie Pałac w Zdunowie został wzniesiony w latach 1905-1910 j…
Więcej podobnych
 • Hotel Jasek Premium***

  Lokalizacja: Wrocław, DolnośląskieHotel Jasek Premium*** to obiekt zlokalizowany w bardzo …
 • Hotel Tajty

  Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
 • Hotel Europa ****

  Lokalizacja: Starachowice, Świętokrzyskie Starachowice do idealna lokalizacja do osób z p…
Załąduj więcej z kategorii Hotele

Sprawdź również

Nocleg w górach – gdzie warto się wybrać?

Przyjemny odpoczynek, relaks z dala od miasta i obowiązków oraz okazja, by odwiedzać inspi…