Home Apartamenty Hotel***Caspar

Hotel***Caspar

5 min read

Hotel***Caspar to miejsce magiczne i wyjątkowe. Elegancki i stylowy, położony jest w urokliwej części Jeleniej Góry – Cieplicach, najstarszego Uzdrowiska w Polsce. Zlokalizowany w samym sercu kurortu przy głównej promenadzie w sąsiedztwie Pałacu Schaffgotschów i Parku Zdrojowego

 

Hotel oferuje 30 ciekawie zaaranżowanych pokoi, utrzymanych w ciepłych barwach, nowocześnie wyposażonych, z dostępem do bezprzewodowego internetu. Wystrój wnętrz to zasługa architektów i właścicieli jednocześnie, którzy zrealizowali tu swoje marzenia, tworząc wyjątkowy klimat i aurę tego miejsca.

Wszystkie detale, oryginalne i pieczołowicie dopracowane, współtworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, gdzie historia architektury przenika nowoczesność. We wnętrzach hotelu organizowane są wystawy, wernisaże a także niedzielne koncerty, zmieniając hotel w galerię sztuki.

Hotel zaprasza na pobyty indywidualne i kuracyjne w oparciu o zabiegi wykonywane w Domu Zdrojowym na bazie wód termalnych i borowin.

Restauracja

Restauracja dostępna dla gości hotelowych i gości spoza hotelu przyciąga swoją niepowtarzalną architekturą, wystrojem wnętrza a także szerokim wyborem dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Organizujemy bankiety, przyjęcia okazjonalne, wieczorki taneczne z muzyką na żywo ( w soboty).

Termy Cieplickie

Naszym gościom przygotowaliśmy ofertę korzystania z atrakcji Term Cieplickich, oddalonych od hotelu ok. 80 m.

W hotelu czekają na gości rabaty na zakup biletów wstępu do term. Otwarte w marcu 2014 roku – dają ukojenie i wytchnienie dla ciała i umysłu.

Strefa Wellness

Hotel***Caspar  to także relaks dla duszy i ciała.

Nasza niewielka STREFA WELLNESS proponuje  wszystkim gościom regenerację poprzez zabiegi relaksacyjne i  lecznicze  – odprężające  i  regenerujące  nie tylko ciało,ale także umysł.

Macie Państwo niepowtarzalną okazję poddać się  m in. masażom  czekoladowym, aromaterapeutycznym. Poprzez zabiegi nie tylko odprężamy i relaksujemy, ale także leczymy pod okiem doświadczonej  rehabilitantki  – Pani  Małgosi.

Oferta Pobytów Kuracyjnych:

Zapraszamy do skorzystania z oferty  pobytowo-kuracyjnej, która gwarantuje udany wypoczynek połączony z regeneracją sił witalnych, z wykorzystaniem leczniczych wód termalnych Cieplic.

Oferta  pobytu kuracyjnego zawiera:

 • noclegi w komfortowych pokojach z TV/ SAT/ INTERNET
 • powitalny koktajl w dniu przyjazdu
 • śniadanie
 • obiad
 • kolację
 • badanie lekarskie w dniu przyjazdu
 • 10 zabiegów tygodniowo ( cześć zabiegów wykonywana w hotelu, część – w  Uzdrowisku Cieplice Sp. z o.o. oddalonym  o ok. 80 m od Hotelu Caspar)
 • bilet wstępu na  wieczorek taneczny

Ceny pakietów:

SEZON WYSOKI 03.05 – 30.09 175 PLN : os / dzień / w pok.1 osob.- VP 155 PLN : os / dzień / w pok.2 osob.- VP 140 PLN : os /dzień / w pok.3 osob.- VP 190 PLN : os / dzien / w apartamencie,- VP SEZON NISKI 03.01 – 30.04 & 01.10 – 22.12 155 PLN : os / dzień / w pok.1 osob.- VP 140PLN : os / dzień / w pok.2 osob.- VP 130 PLN : os / dzień / w pok 3 osob,- VP 170 PLN : os / dzień / w apartamencie,- VP

 

Dane obiektu:

adres: Pl. Piastowski 28
58-560 Jelenia Góra – Cieplice Zdrój
województwo: Dolnośląskie
telefon: +48 75 645 50 01, +48 665 501 228
www: www.caspar.pl

 • Kurort Agnes – Willa Sanssouci-Dauc

  Lokalizacja: Kudowa-Zdrój, Dolnośląskie Kurort Agnes Willa Sanssouci-Dauc to przytulny pe…
 • Hotel Jasek Premium***

  Lokalizacja: Wrocław, DolnośląskieHotel Jasek Premium*** to obiekt zlokalizowany w bardzo …
 • HOTEL Nowa-Ski ***

  Lokalizacja: Karpacz, Dolnośląskie Od ponad 7 lat jesteśmy domem dla gości z całego świ…
Więcej podobnych
 • Baltic Natur Park

  Lokalizacja: Niechorze, Zachodniopomorskie Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort…
 • Hotel Tajty

  Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
 • ASPEN Deluxe Residence

  Lokalizacja: Międzybrodzie Bialskie, Śląskie ASPEN to luksusowy dom położony w sercu Besk…
Załąduj więcej z kategorii Apartamenty

Sprawdź również

Kampery: Podróżuj z pełnym komfortem i niezależnością

Kampery to bez wątpienia niezwykle wdzięczny środek transportu, doceniany przez osoby w ka…