Home Darmowe zwiedzanie i tani nocleg w Warszawie

Darmowe zwiedzanie i tani nocleg w Warszawie

7 min read

Każdy, kto planuje wyjazd do Warszawy i ma zamiar miło oraz sympatycznie spędzić czas, powinien zapoznać się z lokalną bazą hotelową. W stolicy możemy napotkać na bardzo zróżnicowaną ofertę cenową poszczególnych obiektów noclegowych. Nie sztuką jest jednak wynajęcie nieziemsko drogiego pokoju w hotelu zapewniającym bardzo przeciętny zakres usług. Lepiej jest natomiast poszukać obiektu, który za przystępną cenę pozwoli nam odpocząć i zregenerować siły na kolejny dzień zwiedzania. Jeśli więc planujemy wyjazd do Warszawy, skupmy się na znalezieniu hotelu, który nie nadweręży domowego budżetu, a jego dogodna lokalizacja zapewni nam swobodną możliwość dotarcia do najciekawszych atrakcji turystycznych Warszawy.

Co warto zobaczyć?

Warszawa obfituje w wiele interesujących atrakcji turystycznych, których pominąć nie może żaden z przybywających tu wczasowiczów. Co w szczególności warte jest obejrzenia? Z pewnością Łazienki Królewskie, Zamek Królewski, Pałac Belwederski, Pałac Ujazdowski, Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej. Wszystkich miłośników zwiedzania z pewnością ucieszy listopadowa akcja, pozwalająca wszystkim turystom zupełnie za darmo odwiedzić Zamek Królewski, Łazienki i Pałac w Wilanowie.

Urok Warszawy

O tym, że Warszawa jest wyjątkowo pięknym miastem dowiedział się każdy, kto choć raz miał możliwość jej odwiedzenia. Nie potrzeba tygodni, miesięcy czy lat, aby poznać potencjał turystyczny, jaki w sobie skrywa, bo ten zauważalny jest już na pierwszy rzut oka. Dlatego, aby w pełni odkryć tajemnice tego  niezwykle urokliwego miasta, warto zarezerwować sobie w nim co najmniej kilkudniowy urlop. Wówczas każdy będzie miał możliwość zwiedzenia tych obiektów, które są najbliższe jego duszy.

Zakwaterowanie w stolicy

O powodzeniu każdego wyjazdu decyduje nie tylko obecność licznych atrakcji turystycznych, ale również jakość zakwaterowania. Optymalnie byłoby, aby obiekt, w jakim się zatrzymamy, był nie tylko estetyczny, ale również zapewniał komfortowe warunki noclegu w połączeniu z atrakcyjną ceną. Dodatkowym plusem byłaby świetna lokalizacja, dzięki której możliwe będzie swobodne poruszanie po stolicy zarówno przez tych, którzy w podróż wybrali się własnym środkiem lokomocji, jak również tych, korzystających z usług komunikacji miejskiej. W Warszawie z pewnością dużym atutem będzie bliskie sąsiedztwo Dworca Centralnego czy Lotniska Chopina. Dlatego wszyscy szukający obiektu o wspomnianych wyżej atutach powinni skorzystać z oferty Start Hotel Atos – więcej informacji na temat hotelu można zasięgnąć na stronie internetowej www.hotelatos.pl.

Nocleg na Mokotowie

Start Hotel Atos położony jest na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Mangalia 1. Jego cechą charakterystyczną jest dogodna lokalizacja, komfortowe warunki noclegu oraz przystępne ceny. Na terenie hotelu można też korzystać z darmowego dostępu do internetu. Niedaleko obiektu położone są najbardziej strategiczne z punktu widzenia każdego turysty atrakcje. W konsekwencji bez żadnych problemów dotrzemy do najciekawszych zabytków, bez konieczności stania w długich korkach czy licznych przesiadek – w przypadku skorzystania z oferty komunikacji miejskiej.

W bliskiej odległości od Start Hotel Atos znajduje się Zamek Królewski, Łazienki oraz Pałac w Wilanowie, czyli te obiekty, które w listopadzie można zwiedzić za darmo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości, hotel przygotował specjalną promocję, dzięki której pokój można wynająć już za 109 zł za dobę, pod warunkiem, że do 12 listopada dokona się rezerwacji przez internet. Warto więc się pośpieszyć, taka okazja może się długo nie powtórzyć.

Organizując sobie czas w Warszawie, warto odwiedzić także hotelowego bloga www.hotelatos.pl/blog, gdzie na bieżąco publikowane są informacje o najciekawszych wydarzeniach odbywających się w stolicy.

Start Hotel Atos to obiekt dostosowany do potrzeb zarówno rodzin podróżujących z dziećmi, czworonożnymi przyjaciółmi, osób przybywających do stolicy w celach biznesowych czy niepełnosprawnych. Całkiem niedaleko znajduje się Centrum Biznesu na Mokotowie, a także wiele innych obiektów, gdzie odbywają się krajowe targi, wystawy czy konferencje. Nie ulega zatem wątpliwości, że nocleg w Start Hotel Atos skrojony jest na miarę potrzeb Gości o różnorodnych potrzebach.

Więcej podobnych
Załąduj więcej z kategorii 

Sprawdź również

Nocleg w górach – gdzie warto się wybrać?

Przyjemny odpoczynek, relaks z dala od miasta i obowiązków oraz okazja, by odwiedzać inspi…