Warszawa to stolica Polski. Co roku przyjeżdża do niej masa turystów. Co ciekawego można tam zobaczyć? Przede wszystkim nie sposób nie zwrócić uwagi na jedno z piękniejszych miejsc, jakim są warszawskie Łazienki. Zostały one założone w XVIII wieku z inicjatywy króla Polski, Stanisława Augusta Poniatowskiego. W jego zamyśle miejsce to miało służyć nie tylko względom estetycznym. Przede wszystkim było to …