Home Hotele Columna Medica

Columna Medica

6 min read

COLUMNA MEDICA to nie tylko komfortowa klinika rehabilitacyjna, ale również idealne miejsce dla wszystkich, którzy marzą o zwolnieniu tempa, relaksie i wzmocnieniu naturalnych sił witalnych. Nasza klinika oferuje usługi medyczne w standardzie Premium w zakresie rehabilitacji i profilaktyki zdrowotnej chorób układu ruchu.

Columna Medica to profesjonalne zabiegi regeneracyjne i relaksacyjne, masaże, oczyszczanie organizmu, naturalna dieta i sprzyjający mikroklimat.

Doświadczenie całego zespołu fachowców, wysoki standard leczenia, nowoczesne metody leczenia oraz najnowszej generacji sprzęt rehabilitacyjny, dbałość o komfort i zadowolenie naszych Gości są gwarantem szybkiego ich powrotu do zdrowia.

Zapewniamy:

 • indywidualną pracę zespołu specjalistów z pacjentem
 • holistyczne podejście do pacjenta dzięki interdyscyplinarnym konsultacjom medycznym
 • nowoczesne i skuteczne programy leczenia
 • najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny w Polsce
 • warunki pobytowe w standardzie PREMIUM

.

Pokoje

Pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, mini bar, telefon, TV SAT, prywatny sejf mogący pomieścić laptop, radiobudzik ze stacją dokującą dla iPoda/iPhone’a, zestaw do przygotowania kawy i herbaty.

Każdy pokój wyposażony jest w instalację przyzywową.

W ofercie TV dostępne są kanały Premium (CNN, CNBC, BBC World).

W łazience znajduje się suszarka, podgrzewacz do ręczników, szlafrok i kapcie.

Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy, bezpłatny Internet.

W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

 .

Rehabilitacja

Specjaliści kliniki legitymują się znakomitym przygotowaniem z zakresu rehabilitacji leczniczej, systematycznie podnoszą kwalifikacje, doskonalą umiejętności praktyczne i na bieżąco śledzą wszelkie nowości. Uczestniczą w programach wymiany doświadczeń z ośrodkami krajowymi i zagranicznymi. Są specjalistami Ortopedycznej Terapii Manualnej, elitarnej i jednej z najtrudniejszych specjalizacji w grupie zawodowej fizjoterapeutów na całym świecie.

Nasze doskonale wyposażone Centrum Rehabilitacji o powierzchni 2000 m² zapewnia idealne warunki leczenia zachowawczego i pooperacyjnego.

Centrum Rehabilitacji

 


Wyposażone jest w specjalistyczną aparaturę do diagnostyki funkcjonalnej układu ruchu oraz w urządzenia terapeutyczne najnowszej generacji. Umożliwią one precyzyjną analizę aktualnego stanu funkcjonalnego Pacjentów oraz wskazują efektywną realizację ustalonych indywidualnie celów terapeutycznych.

Kompleksowa oferta

 

 

W zakres kompleksowej oferty leczniczej Centrum Rehabilitacji wchodzą również porady i zalecenia dietetyczne, antystresowe (psychologiczne), ergonomiczne, zaopatrzenie ortopedyczne, zalecenia pobytowe oraz opieka pielęgniarska.

Szeroka współpraca

 

 

W oparciu o ścisłą współpracę z innymi ośrodkami medycznymi zapewniamy możliwość przeprowadzenia dodatkowej diagnostyki medycznej: badań laboratoryjnych, badań obrazowych (RTG, CT, MRI) oraz lekarskich konsultacji specjalistycznych.

.

SPA

Filozofia Wellness zakłada dokonywanie świadomych wyborów w dziedzinie własnego zdrowia oraz kondycji psychicznej i fizycznej. Gorąco zachęcamy: znajdź czas tylko dla siebie, pozwól sobie na zwolnienie tempa i odpoczynek. Nasza oferta zabiegów kosmetycznych, regeneracyjnych i relaksacyjnych gwarantuje odzyskanie wewnętrznej równowagi. Zapewnia poprawę samopoczucia i wyglądu, a przede wszystkim pomaga w odnalezieniu siły do radzenia sobie z przeciwnościami dnia codziennego.

.

Odchudzanie

Codzienna aktywność fizyczna, naturalna dieta, regularne posiłki, warsztaty psychodietetyczne oraz zabiegi wellness to elementy, które budują pakiety odchudzające w Columna Medica. Mogą stać się początkiem gruntownych zmian w Twoim życiu. Zmian, które przyniosą wspaniałe samopoczucie, wymarzoną sylwetkę oraz doskonałą kondycję fizyczną.

Columna Medica to nowoczesne podejście do odchudzania. Oferujemy nie tylko naturalne, dietetyczne posiłki i efektywne plany treningowe. Skupiamy się na budowaniu nowych, zdrowych nawyków żywieniowych i zmieniamy przekonania o odchudzaniu. Nie pracujemy na głodówkach, „dietach-cud” i suplementach diety. Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Pomagamy podjąć decyzję o trwałej zmianie stylu życia, bo tylko ona gwarantuje trwały spadek masy ciała. Potrzebujemy jedynie Twojej gotowości do zmiany na lepsze.

 

Dane obiektu:

adres: ul. Wakacyjna 8
98-100 Łask
województwo: Łódzkie
telefon: +48 43 676 80 00, +48 667 330 230
www:

 

Więcej podobnych
 • Hotel Jasek Premium***

  Lokalizacja: Wrocław, DolnośląskieHotel Jasek Premium*** to obiekt zlokalizowany w bardzo …
 • Hotel Tajty

  Lokalizacja: Wilkasy, Warmińsko-mazurskie Poznaj z bliska nieskazitelną przyrodę Zielonyc…
 • Hotel Europa ****

  Lokalizacja: Starachowice, Świętokrzyskie Starachowice do idealna lokalizacja do osób z p…
Załąduj więcej z kategorii Hotele

Sprawdź również

Jak się płaci za drogi w Słowenii?

Słowenia zachwyca zarówno entuzjastów turystyki górskiej, jak i miłośników relaksu nad Adr…