Partnerzy

Złoty Standard

Projekt “Złoty Standard w Obsłudze Klienta…” to doradztwo, certyfikacja i szeroka promocja dla MŚP w branży hotelarskiej. “Złoty Standard…” jest wyróżnieniem, które potwierdza wysoki poziom obsługi klienta. Projekt „Złoty Standard w Obsłudze Klienta – wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w hotelarstwie i gastronomii” ma na celu bezpłatny audyt, doradztwo i certyfikację potwierdzającą wysoki standard obsługi klienta.

Strona www projektu: www.zlotystandard.info Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny

Czytaj więcej >>

LuksusoweMiasta.pl


LuksusoweMiasta.pl to odpowiedz na dążenie społeczeństwa do korzystania z rzeczy prestiżowych i luksusowych. Piszemy o premierach teatralnych, galeriach sztuki, motoryzacji premium, jachtingu, sportach prestiżowych, nowinkach technicznych, nieruchomościach i wielu innych. Jesteśmy głównym i pierwszym portalem informacyjno-luksusowym w kraju, który ma swoje regionalne mutacje. Niebawem znajdą nas Państwo w takich miastach jak: Lublin, Rzeszów, Białystok, Trójmiasto, Kraków i inne. Mamy nadzieję, że do końca 2011 roku będziemy we wszystkich polskich miastach wojewódzkich.

Strona www projektu: www.luksusowemiasta.pl Rodzaj Patronatu: Obustronna promocja, Prezentacja Wyszukiwarki na serwisie www.luksusowemiasta.pl

 

Dziennik Turystyczny

Dziennik Turystyczny – codzienne informacje z branży turystycznej. Dostarcza każdego dnia najświeższe wiadomości z szeroko rozumianej branży turystycznej. Kieruje się w stronę właścicieli i pracowników biur podróży, obiektów noclegowych, przewoźników, obiektów gastronomicznych, samorządów, organizacji i stowarzyszeń, twórców projektów e-turystycznych, mediów oraz wszystkich tych, którym sprawy turystyczne są bliskie.

Strona www projektu: www.dziennikturystyczny.pl

Rodzaj Patronatu: Obustronna promocja serwisów

 

Best Hotel Award 2012

Znane wszystkim Oscary, Złote Globy czy Grammy to jedne z najbardziej prestiżowych nagród branży filmowej i muzycznej. Serwis rezerwuje.pl postanowił pójść w ślady organizatorów tychże nagród i stworzyć podobne wyróżnienie dla branży, w której pracuje od lat: hotelarstwa. Strona www projektu: www.besthotelaward.pl Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny, Promocja Konkursu

Czytaj artykuł >>

 

Travel Channel

Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujący, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów do wszystkich zakątków ziemi, na przygody z plecakiem, kulinarne poszukiwania, ekologiczne wczasy, w ekskluzywne miejsca oraz luksusowe zakątki na całym świecie.

Strona www projektu: www.travelchanneltv.pl Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny

Czytaj więcej >>

  Balance Education

Firma Balance Education specjalizuje się w organizacji szkoleń, warsztatów i konferencji. Ponadto zajmujemy się promocją i kojarzeniem partnerów biznesowych. Nasze doświadczenie na rynku szkoleń sięga 2001 r.

Strona www projektu: www.balanceeducation.pl Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny

Czytaj więcej >>

  NaTatry.pl Tatry w pigułce. Profesjonalny portal dostarczający informacji o turystyce w Tatrach Wysokich i Zachodnich. Warto sprawdzić poradnik turysty i informacje o wyprawach. Strona www: www.NaTatry.pl Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny

  InvestHotel

Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL są nawiększym, specjalistycznym wydarzeniem dla branży hotelarskiej w Polsce. W ramach targów INVEST-HOTEL najnowsza ofertę prezentują dostawcy wyposażenia dla hoteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych i sal konferencyjnych.

Strona www: www.InvestHotel.pl Rodzaj Patronatu: Patronat Medialny

  Flagi producent – iFlagi.pl