Kontakt

Współpraca z portalem VipTurystyka.pl:

 

Współpraca Redakcyjna

 

Osoby ambitne, o wyjątkowych zdolnościach posługiwania się językiem polskim, chętne do poszerzania horyzontów, zapraszamy do współpracy redakcyjnej z portalem VipTurystyka.pl. Gwarantujemy możliwość uzyskania referencji i  zaświadczenia o odbyciu stażu na stanowisku “Redaktor Portalu – Stażysta”. Oferujemy pozafinansowy system motywacji, elastyczny czas pracy oraz dostęp do informacji związanych z przygotowywanymi projektami marketingowymi. Nie zwlekaj – Rozwijaj się Razem z Nami! Zapraszamy do kontaktu: kontakt@vipturystyka.pl (w tytule: “Redakcja”).

 

Współpraca Branżowa

 

Firmom, portalom zajmującym się działalnością w ramach turystyki biznesowej, turystyki ekskluzywnej możemy zaproponować współpracę na korzystnych warunkach. Przykładem naszego partnerstwa jest kooperacja z firmą Via Silesia i z portalem inTurs.net. Zapraszamy do kontaktu: kontakt@vipturystyka.pl (w tytule: “Współpraca”).

 

Patronaty Medialne

 

Portal VipTurystyka.pl jest zainteresowany obejmowaniem patronatu medialnego nad wydarzeniami, eventami, publikacjami związanymi z turystyką biznesową.  Zapraszamy do kontaktu: kontakt@vipturystyka.pl (w tytule: “Patronat”).

 

Właściciel serwisu:

LTB Sp. z o.o.

ul. Drukarska 38 53-312 Wrocław

tel. +48 71 333 38 89

NIP: 894-298-24-67

Usługi Informatyczne Wrocław