Hotel Sękowski&Sękowski Forum

Każdy z 27 pokoi wyposażony jest w TV/SAT, telefon oraz przestrzenną i funkcjonalna łazienkę. Każdy z nich jest doskonałym miejscem na wypoczynek i relaks. Wszystkim naszym Gościom zapewniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz bezpłatny, monitorowany parking.

Doskonała lokalizacja jest naszym atutem, położenie niedaleko centrum miasta zapewnia Gościom swobodę poruszania się i wygodę. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie osób niepełnosprawnych, a także najmłodszych Gości.


Restauracja

W naszej restauracji serwujemy kuchnię autorską, pełną kulinarnych niespodzianek. Dania przyrządzone z pasją zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Oferujemy pełen zakres usług gastronomicznych, począwszy od przerw kawowych, poprzez pyszne lunch’e, a na uroczystych kolacjach i balach kończąc.


Sale Szkoleniowe

Sękowski Forum to 5 nowoczesnych, klimatyzowanych sal szkoleniowych. Wzajemne usytuowanie pomieszczeń oraz system ruchomych dźwiękoszczelnych ścian daje możliwość dowolnego łączenia, celem uzyskania żądanej powierzchni konferencyjnej – nawet do 400m2. Różnorodność naszych sal pozwala dobrać miejsce idealne dla dużych konferencji czy sympozjów, a także kameralnych spotkań biznesowych czy narad zarządu. We wszystkich salach istnieje możliwość podłączenia najnowocześniejszego sprzętu audiowizualnego.Cennik Sal Konferencyjnych

Hotel Sękowski& Sękowski Forum zaprasza do współpracy w zakresie organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych.

Oferujemy:

- 5 klimatyzowanych sal

- 65 miejsc noclegowych

- Bezpłatny parking

- Dostęp do bezprzewodowego Internetu

- Wyposażenie multimedialne

- Wyśmienite obiady i przerwy kawowe

Zachęcamy do rezerwacji:

Szczegółowe informacje pod nr telefonu 76/ 721 31 70 lub mailowo: marketing@hotelsekowski.pl


Przyjęcia Rodzinne

Hotel Sękowski i Sękowski Forum to również doskonałe miejsce na organizację przyjęć rodzinnych – wesel, chrztów, urodzin, uroczystych bankietów i kameralnych spotkań dla znajomych. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie eleganckie sale bankietowe, które łączą w sobie klasykę i nowoczesność. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób ceniących sobie elegancję i profesjonalizm na najwyższym poziomie. W nowatorskich, klimatyzowanych salach ugościmy odpowiednio 60 i 120 osób. Zastosowany system akustyczny zapewni wysoką jakość dźwięku. Sękowski Forum posiada niezależne zaplecze gastronomiczne. W cenie przyjęcia weselnego oferujemy apartament z szampanem dla Pary Młodej.