Hotel Polski Pod Białym Orłem*** Kraków

Kontynuujemy tradycję polskiej gościnności w imieniu właścicieli, Rodziny Książąt Czartoryskich. Przywiązujemy ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych Gości.

Zasada „Hospes Hospiti sacer” (Gość Gospodarzowi Święty) obowiązuje u nas nieustająco.


LOKALIZACJA

Hotel Polski Pod Białym Orłem położony jest w pięknym Zaułku Książąt Czartoryskich na Starym Mieście. Zaledwie 3-minutowy spacer dzieli nas od Rynku Głównego. Wokoło jest wiele wspaniałych restauracji, muzeów, Kościołów i innych ciekawych miejsc. Stąd wszędzie jest blisko!

HISTORIA

Hotel mieści się w kamienicy wpisanej do rejestru zabytków jako dziedzictwo kultury narodowej. Można tu znaleźć autentyczne ślady dawnych wieków:  zabytkowe belki, terakotę kamionkową z początku XX wieku. Na korytarzu zobaczymy portrety przodków rodziny Książąt Czartoryskich – właścicieli hotelu Polskiego.

POKOJE

Komfortowe pokoje jedno, dwu, trzyosobowe oraz apartamenty zapewniają Gościom współczesne wygody. W całym hotelu jest bezpłatny dostęp do Internetu WI- FI.  Dla Gości niepełnosprawnych przygotowany jest specjalny pokój. Również rodziny z małymi dziećmi czują się tu wspaniale, ponieważ przygotowanych jest dla nich szereg udogodnień.

REZERWUJ ON-LINE!

KONFERENCJE

Na najwyższej kondygnacji hotelu znajduje się  nowoczesne Centrum Konferencyjne, na które składa się:

* Sala konferencyjna dla 150 osób z możliwością podziału na dwie mniejsze

* Pokój VIP

* Recepcja z szatnią i zapleczem sanitarnym

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, z możliwością zaciemnienia, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu.

Dodatkowo w części parterowej hotelu znajduje się elegancka Sala Restauracyjna, idealna na spotkania organizowane w godzinach popołudniowych.

Oferujemy swoją pomoc przy opracowywaniu scenariusza spotkania, doborze atrakcji, logistyce i cateringu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć CENTRUM KONFERENCYJNEGO

NAGRODY

Dzięki zadowolonym Gościom hotel Polski Pod Białym Orłem jest stale nagradzany i rekomendowany przez ważne światowe przewodniki:

  • Michelin 2009, 2010, 2011, 2012, 2013
  • Trivago
  • Tripadvisor- certyfikat doskonałości 2011, 2012, 2013

Serdecznie zapraszamy!

Lista pakietów