Wille nad Morzem – Luksusowe Wille nad Bałtykiem

Wille nad morzem, prezentacja wybranych luksusowych i ekskluzywnych willi zlokalizowanych w najbardziej popularnych kurortach nadmorskich w Polsce Ekskluzywny weekend i luksusowe wczasy nad morzem możliwe są tylko dzięki wybraniu odpowiedniego obiektu noclegowego. Niniejszy wykaz prezentuje najbardziej prestiżowe wille położone w doskonałych lokalizacjach nad morzem. Nic tak nie odpręża i regeneruje sił, jak odpoczynek w gustownie urządzonej willi. Kameralna atmosfera, bliskość morza, doskonały klimat, relaks.. cóż więcej potrzeba do szczęścia? Wille nad morzem charakteryzuje wyśmienite wyczucie smaku, subtelny klimat i wyjątkowa gościnność. Okazała i stale rosnąca liczba nadmorskich obiektów wypoczynkowych wcale nie ułatwia tego zadania. Jak zatem dokonać tego jakże trudnego i zarazem niezwykle ważnego wyboru? Niniejszy wykaz prezentuje najbardziej prestiżowe wille położone w dogodnych lokalizacjach. Wille nad morzem – najlepszy wybór tylko dzięki portalowi VipTurystyka.pl

Baltic Natur Park

Baltic Natur Park

Zapraszamy do Batlic Natur Park Holiday Resort w Niechorzu. Oferujemy wypoczynek w luksusowych domkach apartamentowych w pięknie położonej lokalizacji, w otoczeniu nadbałtyckiej natury.

BURSZTYN Spa & Wellness

BURSZTYN Spa & Wellness

Bursztyn Spa & Wellness powstał z myślą o wypoczynku dla każdego. Specyficzny mikroklimat, parkowe otoczenie, jedna z najpiękniejszych plaż w Polsce oraz komfortowe noclegi wprawiają w zapomnienie troski o codziennych zmaganiach i pogoni za czasem.

Centrum Szkoleniowo Wypoczynkowe Energetyk

Centrum Szkoleniowo Wypoczynkowe Energetyk

Nasz ośrodek w Rowach leży zaledwie 80 metrów od morza. W 18 malowniczych, ustronnych bungalowach rozrzuconych w sosnowym lesie znajdziesz spokój i komfort na miarę XXI wieku. Możesz w nim wypoczywać przez cały rok.

od 65 zł