Wycieczki fakultatywne Egipt

egipt

egipt2piramida

Wybierasz się w tym roku na wakacje do Egiptu? Skorzystaj z niesamowitej okazji aby zwiedzić atrakcje turystyczne Egiptu z najlepszymi lokalnymi biurami podróży w atrakcyjnych cenach. Ceny wycieczek fakultatywnych w Egipcie z lokalnymi biurami podróży są dwukrotnie niższe niż u rezydentów polskich biur podróży.

Wycieczki fakultatywne Egipt zarezerwujesz w polskim biurze podróży SocialTravel.pl

Z jakich wycieczek fakultatywnych warto skorzystać będąc w jednym z kurortów turystycznych Egiptu?

Szukasz wycieczki fakultatywnej z Hurghady, Sharm el Sheikh, Marsa Alam a może Taby? Nie wiesz co warto zwiedzić będąc w Egipcie?

Na SocialTravel.pl znajdziesz wycieczki z polskimi przewodnikiami z najpopularniejszych kurortów turystycznych w Egipcie.

Wycieczki fakultatywne Hurghada

Hurghada to najpopularniejszy wśród polskich turystów kurortów turystycznych Egiptu. Bedąc na wakacjach w Hurghadzie warto skorzystać z takich wycieczek fakultatywnych jak: Kair-piradmiy, wycieczka do Luksoru, rejsy statkiem z nurkowaniem po Morzu Czerwonym. Inne atrakcje turystyczne Hurghady- delfinarium, Jungle aquapark czy rejsy na wyspę Giftun lub Utopia. Ceny wycieczek wahają się od 15 dolarów do 90 dolarów.

Wycieczki fakultatywne Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh (Szarm el Szejk) odwiedzając tą słynną miejscowość turystyczną na Synaju, warto wybrać się na rejs Ras Mohammad -park narodowy wraz z nurkowaniem  jedna z najpopularniejszych wycieczek fakultatywnych z Sharm el Sheikh lub rejs na wyspę Tiran. Innymi hitami są wycieczki do Petry-Jordania, Jerozolimy- Izrael oraz wycieczka fakulatywna na Górę Synaj wraz ze zwiedzaniem klasztoru św. Katarzyny. Lokalne biura podróży w Sharm el Sheikh mają też wiele innych atrakcji w ofercie.

Wycieczki fakultatywne Marsa Alam

Marsa Alam, będąc na wakacjach w tym pięknym kurorcie, warto zwiedzić niedaleki Asuan, Luksor oraz Dandare i Abydos. Warto wybrać się na rejs Nilem lub po Morzu Czerwonym. Można także skorzystać z quad i jeep safari, rejsów oraz wybrać się na wycieczki fakultatywne do Kairu.

Egipt to jedna z najczęściej wybieranych destynacji turystycznych wśród polskich turystów. Upalne słońce cały rok, przepiękna rafa koralowa, piramidy, niezwykła fauna i flora… Wycieczki fakultatywne pozwalają odkryć najpiękniejsze zakątki Egiptu. Warto zobaczyć Luksor, Asuan, Kair, Dandare Abydos, Klasztor św. Katarzyny, Klasztory Koptyjskie. Każdy turysta znajdzie w Egipcie coś dla siebie.

Komentarze:

Ostatnio dodano z tej kategorii:

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 laureatów godła “Złoty Standard”

Kolejnych 87 obiektów hotelarskich wyróżniono godłem "Złoty Standard". Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 13 listopada br. w Warszawie i zgromadziła blisko 200 menedżerów hotelarstwa oraz przedstawicieli organizacji branżowych Zgromadzonym oczekującym na...
Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Plebiscyt Best Hotel Award 2012 Zakończony

Już po raz drugi w branży hotelarskiej zostały przyznane nagrody Best Hotel Award 2012 organizowane przez firmę Global Hotels & Travels - właściciela serwisów rezerwacyjnych online z największa w Polsce...
Raciborskie NAJ

Raciborskie NAJ

NAJwiększa z możliwych pomyłka przydarzyła się Morawianom, którzy w 1108 roku mieli bronić grodu raciborskiego przed wojami księcia Bolesława Krzywoustego, który w tym czasie polował w lasach pod Koźlem. Widząc...